Slipknot

Slipknot

Bilety

Koncert online Slipknot! Jeden z najbardziej znanych heavy metalowych zaprezentuje swoje utwory. Stream poniżej. 

 

 

Slipknot to amerykański zespół heavy metalowy, założony w 1995 roku w Des Moines. Obecnie tworzą go między innymi wokalista Corey Taylor, perkusista Jay Weinberg, basista Alessandro Venturella oraz gitarzysta Mick Thomson.

Slipknot Polska 

Zespół Slipknot w Polsce wystąpił na Mystic Festival 2019 w TAURON Arenie Kraków. Slipknot ogłosił trasę koncertową na 2020 rok - jednym z przystanków będzie Polska! Koncert Slipknot 2020 odbędzie się w Łodzi.

Slipknot dyskografia

Grupa zadebiutowała w czerwcu 1999 roku albumem pod tytułem „Slipknot”, utrzymanym w klimacie nu metal. Znalazł się on na 51. miejscu listy Billboard 200 i pokrył podwójną platyną w Stanach Zjednoczonych, platyną w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii, a także złotem w Japonii i Holandii.

 

Druga płyta Slipknot - „Iowa” ukazała się w sierpniu 2001 roku. Pokryła się platyną w Wielkiej Brytanii i USA oraz złotem w Japonii, Niemczech, Belgii i Australii. Pochodzące z niej single „Left Behind” oraz „My Plague” zostały nominowane do nagrody Grammy.

 

Trzeci album - „Vol. 3: (The Subliminal Verses)”, wydany w kwietniu 2005 roku osiągnął podobne wyniki sprzedażowe i trafił na drugie miejsce notowania Billboard 200. Był pierwszym wydawnictwem Slipknot, w którym zastosowano solówki gitarowe i użyto gitar akustycznych. Utwór „Before I Forget” przyniósł muzykom nagrodę Grammy.

 

Kolejny krążek - All Hope Is Gone” trafił na szczyt listy Billboard 200 i ponownie pokrył się platyną bądź złotem w kilku krajach. Słychać na nim odejście od nu metalu do groove, z elementami death metalu i  thrash metalu.

 

Ostatnie do tej pory wydawnictwo grupy nosi tytuł „5: The Gray Chapter” i również zajęło pierwsze miejsce listy Billboard 200. Znalazły się tam utwory takie jak „The Negative One”, „Custer” czy Killpop.

Slipknot - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Slipknot wystąpi w:
  • Zespół Slipknot jest amerykańską grupą muzyczną, która powstała w 1995 roku w Stanach Zjednoczonych.
  • Zespół Splipknot tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak heavy metal, nu metal oraz metal alternatywny.
  • Obecnymi członkami zespołu Slipknot są Corey Taylor, Mick Thomson, Shawn "Clown" Crahan, Craig "133" Jones, James Root, Alessandro Venturella, Jay Weinberg, Sid Wilson oraz Tortilla Man.
  • Pierwszym albumem studyjnym zespołu jest "Slipknot", którego premiera miała miejsce 19 czerwca 1999 roku. Według danych z kwietnia 2002 roku album ten został sprzedany w nakładzie ponad 1,4 miliona egzemplarzy na terenie Stanów Zjednoczonych.
  • Zespół Slipknot w ramach trasy koncertowej pojawił się w Polsce dwukrotnie. Po raz pierwszy 9 czerwca 2015 roku w Łodzi na Impact Festival oraz w Gdańsku 24 stycznia 2016 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Slipknot
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Slipknot BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Gdańsk/Sopot
07.08
niedziela, 18:00
ERGO ARENA
od 169 PLN

Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/