Slaves

Slaves

Slaves to zespół muzyczny, grający muzykę w stylu post hardcore i alternative rock. Ich kariera rozpoczęła się w 2014 roku, wraz z debiutanckim albumem "Through Art We Are All Equals". Zespół stał się najbardziej popularny, dzięki wydanemu w 2018 roku, trzeciemu albumowi „Beautiful Death” .

 

Skład zespołu przez lata zmieniał się, obecnie należy do niego pięciu członków. Do zespołu Slaves należą gitarzyści Wes Richmond i Felipe Sanchez, wokalista Matt McAndrew, basista Colin Vieira oraz perkusista Zack Baker. Slaves mogą pochwalić się czterema studyjnymi albumami - debiutanckim "Through Art We Are All Equals", "Routine Breathing", "Beautiful Death", "To Better Days".

 

Ich ostatnie wydawnictwo zostało odtworzone ponad 25 milionów razy na serwisach streamingowych. Zespół jest coraz bardziej popularny, a ich piosenki są odtwarzane coraz częściej. Dlatego ich koncert to świetny pomysł dla fanów dobrej muzyki i klimatów rockowych i alternatywnych. 

Jak wyglądają koncerty Slaves?

Koncertom tego zespołu towarzyszy niesamowita energia, która zostaje w sercu jeszcze długo po jego zakończeniu. Forma koncertu z pewnością przypadnie do gustu fanom rocka, ale również wszystkim tym, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki i świetnie się bawić. Z pewnością warto usłyszeć na żywo niesamowity głos wokalisty. Długo w pamięci pozostają również dźwięki perkusji i basu. 

Członkowie zespołu przez cały show dzielą się z widzami niezapomnianą energią i są bardzo zaangażowani. Na każdym ich koncercie widać, że stają się dać z siebie najwięcej. Podczas widowiska z pewnością nikt się nie nudzi, a sam koncert zdecydowanie jest niezapomniany. 

Kiedy koncert Slaves w Polsce?

Na całe szczęście dla fanów i przyszłych fanów odbędzie się koncert Slaves w Polsce! Zespół promuje swoje ostatnie wydawnictwo "To Better Days", podczas trasy po Europie odwiedzą Polskę. Zdecydowanie warto pojawić się i zobaczyć zespół na żywo! Koncerty Slaves w Warszawie i Poznaniu będą okazją do usłyszenia utworów grupy na żywo.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. David Edgar, CC-BY-SA 4.0

Slaves - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Slaves wystąpi w: Warszawie, Poznaniu
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Slaves
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Slaves BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Poznań
08.10
sobota, 18:30
Klub Pod Minogą
sprawdzanie dostępności
od 75 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
09.10
niedziela, 18:30
Klub Pogłos
sprawdzanie dostępności
od 75 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/