Sinead Harnett

Sinead Harnett

Wrażliwość, podkreślenie swojej indywidualności i stopniowy wzrost samooceny na przestrzeni lat - te elementy doskonale opisują twórczość jednej z najbardziej znamiennych gwiazd R&B, Sinéad Harnett!

O Sinéad Harnett

Artystka ta na scenie zadebiutowała w roku 2011, w ramach singla "Walk Away" z albumu brytyjskiego rapera Wiley. Kolejne sukcesy konsekwentnie podkreślały pozycję piosenkarki, m.in. za sprawą debiutanckiej EP-ki "N.O.W." docenionej zarówno przez słuchaczy, jak również recenzentów. Harnett to nie tylko wokalistka, ale również autorka tekstów, urodzona i wychowana w Londynie. Amatorskie występy na kampusie uniwersyteckim doprowadziły ją 400 milionów wyświetleń i 2 albumów studyjnych, w tym wydanego 21 maja 2021 roku "Ready is Always Too Late", gdzie otwarcie mówi o swoich wewnętrznych przeżyciach i emocjonalnej psychice.

Sinéad Harnett w Polsce

Koncerty Sinéad Harnett 2022 to wydarzenia szczególne, w ramach którego artystka pragnie podzielić się ze słuchaczami wszystkimi emocjami przeżywanymi w trakcie procesu twórczego. Już 11 marca 2022 roku, autorka takich utworów jak "If You Let Me" oraz "Body", wzniesie koncerty w Warszawie na nieznany dotąd poziom. Sinéad Harnett w Polsce debiutować będzie w ramach trasy koncertowej promującej jej najnowszy album studyjny "Ready Is Always Too Late".

 

Płyta stanowi szczególny kamień milowy w życiu artystki, nawiązujący do długiej drogi, którą przeszła w poszukiwaniu własnej indywidualności i samoakceptacji. Sinéad Harnett bilety już w sprzedaży!

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. CC-BY-SA 4.0

 

 

Sprawdź też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

Sinead Harnett - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Sinead Harnett wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sinead Harnett
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Sinead Harnett BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
01.12
czwartek, 18:00
Klub Hybrydy
sprawdzanie dostępności
od 79 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/