Rival Sons

Rival Sons

Rival Sons to amerykański zespół powstały w 2008 roku, inspirujący się hard-rockiem i bluesem. Grupa prezentuje klasyczne rockowe granie w nowoczesnym wydaniu. Ich koncerty cieszą się doskonałym odbiorem wśród publiczności. Energia, moc i klasyczny ROCK! A odpowiedzialni za powstanie kapeli są gitarzysta Scott Holiday i wokalista Jay Buchanan. Garażowe, psychodeliczne riffy plus blusowo - rock’n'rollowy, okazały się doskonałą receptą na sukces. Panowie poznali się dosyć prozaicznie - przez internet... Efektem pracy ich i kolegów jest sześć albumów - ostatni "Hollow Bones" z 2016 roku. Muzycy występowali u boku m.in. Alice Coopera, Black Sabbath czy Judas Priest. 

Skład: Jay Buchanan – wokal, harmonijka, Scott Holiday – gitara, wokal wspomagający, Mike Miley – perkusja, Dave Beste – gitara basowa, wokal wspomagający.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rival Sons
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/