Rammstein

Rammstein

Zespół Rammstein w 1993 roku stworzyło sześcioro pracowników fabryki ze Wschodnich Niemiec. Jego skład niezmiennie tworzą wokalista Till Lindemann, gitarzyści Richard Kruspe oraz Paul Landers, basista Oliver Riedel, perkusista Christoph Schneider i klawiszowiec Christian "Flake" Lorenz. Już pierwszy album grupy został zauważony poza obszarem niemieckojęzycznym, między innymi za sprawą reżysera Davida Lyncha, który wykorzystał utwory „Rammstein” oraz „Heirate mich” w swoim filmie Lost Highway. Wydany w 1995 roku „Herzeleid” czerpał inspirację z wczesnej twórczości zespołu Depeche Mode, łączył metalowe riffy i elementy Euro-disco. Dwa lata później ukazała się druga płyta Sehnsucht”, która osiągnęła status platynowej w Stanach Zjednoczonych, a w Niemczech znalazła się na szczycie list przebojów. Album „Mutter” z 2001 roku ugruntował styl grupy. Najnowsza płyta zespołu ma zostać wydana w 2019 roku.

 

Koncerty Rammstein niemal od początku współtworzone były przez widowiskowe pokazy pirotechniczne. W tekstach swoich piosenek muzycy często stosują gry słowne i odnoszą się do kontrowersyjnych tematów. Swoją twórczością chcą przekraczać bariery i bawić się muzyką.

 

Rammstein w Polsce jest niezwykle popularny i wielokrotnie gościł w naszym kraju. Wystąpił np. na Capital Of Rock 2016 we Wrocławiu, w katowickim Spodku czy w Hali Arena w Łodzi.

 

Rammstein koncerty, Rammstein bilety

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rammstein
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/