Otsochodzi

Otsochodzi

Otsochodzi to raper, który dał się poznać, dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi do tworzenia nieszablonowych utworów. Nie bez powodu określa się go nadzieją polskiej sceny hip hop. Artysta pomimo młodego wieku może pochwalić się współpracą z wieloma artystami, a jego koncerty są gratką dla wielu fanów. Jego twórczość to bystre spostrzeżenia na temat otaczającego nas świata, życia młodego pokolenia i miejsca człowieka w otaczającym nas świecie. Niepowtarzalność brzmień i teksty, które szarpią duszę, to coś, za co pokochały go miliony fanów. Jego twórczość sprawia, że liczba fanów w popularnym serwisach społecznościowych zwiększa się z miesiąca na miesiąc, a bilety na jego koncerty są jak świeże bułeczki.

Kim jest Otsochodzi?

Otsochodzi, czyli Miłosz Stępień, urodził się 5 marca 1996 roku. Szerszej publiczności może być znany także jako Młody Jan. Pochodzi z warszawskiego Tarchomina i mimo młodego wieku jest niezwykle znany i określany jako nadzieja polskiej sceny hip-hopowej. To raper, a także autor tekstów.  Jego miłość do rapu rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy miał okazję podziwiać polskich raperów Vienio i Pelson. Co istotne, jego rodzice doprowadzili również do spotkania Miłosza Stępnia z jego idolami, podczas 8. urodzin. Jako 16-latek wypuścił swój album "Fejk Wers", dzięki czemu zwróciło na niego uwagę środowisko muzyczne.

 

Jego niewątpliwy talent, klasyka i niebanalne podejście do muzyki sprawiły, że w 2015 roku wypuścił swoją pierwszą EP-kę pt. "7". Już w tym samym roku miał przyjemność dołączyć do akcji promocyjnej popkilera "Młode Wilki". Ogromna popularność sprawiła, że w 2016 roku dołączył do wytwórni Asfalt Records, dzięki czemu w 2016 roku wydał swój album debiutancki "Slam", który nawiązuje do lat 90. XX wieku. Takie brzmienia, niezwykle zaskoczyły jego fanów, którzy wręcz w pośpiechu wykupywali bilety na jego koncerty. Już w 2017 roku fani doczekali się drugiego albumu Otsochodzi pt. "Nowy kolor". Znalazł się on na 7. miejscu OLiS, czyli polskiej listy sprzedaży, co okazało się być niewątpliwym sukcesem. Trzeci album to 2019 rok - "Miłość" znalazła się na 3. miejscu OLIS. Jego płyty, ze względu na ogromne zainteresowanie sprzedawały się w zaskakującym tempie. Muzyk nie zaprzestał pracy, dlatego jego fani, już w 2020 roku doczekali się czwartego albumu pt. "2011", który również zajął 3. miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS. 

 

W 2020 roku Otsochodzi zakończył współpracę z wytwórnią muzyczną Asfalt Records. Wydał przy tym singiel "Lobby". Po tym wszystkim wraz z raperem Young Igi i Oki utworzył zespół OIO. Ich wspólny album pt. "OIO" powstał w 2021 roku i osiągnął status podwójnej platynowej płyty. Formacja OIO to połączenie niesamowitych indywidualności scenicznych, których twórczość może jeszcze nie raz zaskoczyć.

Albumy Otsochodzi

Mini albumy

 • 2012 - "Fejk Wers"
 • 2015 - "7"

Albumy

 • 2016 - "Slam"
 • 2017 - "Nowy kolor"
 • 2019 - "Miłość"
 • 2020 - "2011"

Albumy we współpracy 

 • 2021 - "OIO" w formacji OIO

Współpraca z innymi artystami

Otsochodzi współpracował m.in. z Grubym Mieltzkym, Soulpetem, Włodim, Lehem,  Taco Hemingwayem, Margaret, Smolastym, Young Igim.

Ciekawostki

 • Jego ksywka wzięła się od chęci znalezienia wolnej nazwy. Po wpisaniu hasła "Otsochodzi" w Google zobaczył, że jest to idealny pseudonim artystyczny. 
 • Otscochodzi otrzymał bandanę Molesty Ewenement od Vienia i Pelsona, którzy pojawili się na prośbę jego rodziców, na jego 8. urodzinach wyprawianych w restauracji. 
 • W dzieciństwie marzył, aby zostać dziennikarzem muzycznym. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Otsochodzi: ERO, Jan - rapowanie, Reto, Sokół, Zetha, Kizo, Bonson, Dziarma, Kaz Bałagane, Gibbs, Oliwka Brazil, Zdechły Osa, Malik Montana, OIO, Włodi, Pawbeats, Smolasty, Przyłu, Taco Hemingway, Słoń, Pezet, The Game, O.S.T.R., PRO8L3M, Diho, Qry, Dwa Sławy, Guzior, Sarius, Avi x Louis Villain, Trill Pem, OKI, Kukon, Olszakumpel, CatchUp, Tede, Kabe, Kinny Zimmer, KęKę, Białas, Chillwagon, Skepta, White 2115, Żabson, Sobel, Jacuś, Buszu, Nypel, Janusz Walczuk, Margaret, Borixon, Miszel, Gruby Mielzky, Kalush Orchestra, Wac Toja, Paluch,

 

Otsochodzi - Często zadawane pytania

 • Otsochodzi wystąpi w Kołobrzegu na festiwalu Sun Festival 30 lipca
 • Otsochodzi, znany również jako Młody Jan to naprawdę Miłosz Stępień.
 • Młody raper urodził się w Warszawie 5 marca 1996 roku.
 • Debiutancki album rapera i autora tekstów to "Slam", który został wydany 20 maja 2016 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Otsochodzi
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/