OneRepublic

OneRepublic

OneRepublic to amerykański zespół pop rockowy założony w 2002 roku w Colorado Springs. Jego obecni członkowie to wokalista Ryan Tedder, gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, perkusista Eddie Fisher oraz basista Brent Kutzle.

OneRepublic koncert online

Zespół zorganizował koncert online przyłączając się do akcji #togetherathome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Stream koncertu spotkał się z samymi pozytywnymi komentarzami fanów. 

 

Debiutancka płyta OneRepublic

Ich debiutancki album pod tytułem Dreaming Out Loud ukazał się w listopadzie 2007 roku. Pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii, a także złotem między innymi w Kanadzie i Australii. Pochodzi z niego międzynarodowy hit „Apologize”, który trafił na 1. miejsce list przebojów w kilkunastu krajach.

 

Drugi płyta  Waking Up  została wydana dwa lata później. W Stanach pokrył się złotem. Sukces pierwszego wydawnictwa powtórzył trzeci krążek Native , wydany w marcu 2013 roku. Pokrył się platyną w 9 krajach, w tym trzykrotną w Polsce i Kanadzie. Wylansował hity Feel Again, Counting Stars, If I Lose Myself”, Something I Need,  Love Runs Out oraz I Lived. Po wydaniu Native muzycy wyruszyli w światową trasę koncertową, która objęła także Polskę. Koncert OneRepublic w Polsce odbył się 2 listopada 2014 roku w warszawskiej Hali Torwar COS.

 

Kolejna, ostatnia do tej pory płyta zespołu – Oh My My z 2016 roku uplasowała się na 3 pozycji amerykańskiego notowania Billboard 200. Zespół OneRepublic w Polsce cieszy się dużą popularnością. W 2010 roku został uhonorowany nagrodą w kategorii Zespół roku – Świat na Eska Music Award.

One Republic w Polsce

W 2022 roku zespół One Republic po kilkuletniej przerwie ponownie wystąpi w Polsce. Już w poniedziałek 9 maja 2022 roku o godzinie 18:00 w hali COS na warszawskim Torwarze amerykańska pop- rockowa kapela One Republic zaprezentuje swoje największe utwory. One Republic to zespół, którego właściwe nikomu nie trzeba przedstawiać. Założona w 2002 roku w Colorado Springs amerykańska kapela od lat tworzy muzykę z pogranicza takich gatunków jak pop, pop alternatywny, rock alternatywny oraz Indie rock. Ich muzyka jest rozpoznawana w najdalszych zakątkach świata. Popularność zespołu One Republic w Polsce od wielu lat bije rekordy popularności. Ostatni koncert One Republic w Polsce odbył się 2 listopada 2014 roku również w warszawskiej hali Torwar COS. Panowała wówczas niepowtarzalna atmosfera i prawdziwe święto muzyki na najwyższym poziomie a unikalne dźwięki zespołu rozbrzmiewały w umysłach fanów jeszcze przez bardzo długi czas po zakończeniu widowiska.

 

Źródło zdjęcia zespołu: Universal Music Polska

 

OneRepublic - Często zadawane pytania

  • OneRepublic jest amerykańskim zespołem muzycznym, założonym w 2002 roku w Colorado Springs.
  • Zespół OneRepublic tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak: pop, pop alternatywny, rock alternatywny oraz indie rock.
  • Obecnymi członkami zespołu OneRepublic są Ryan Tedder, Zach Filkins, Eddie Fisher, Brent Kutzle oraz Drew Brown.
  • Pierwszym, debiutanckim albumem zespołu OneRepublic jest "Dreaming Out Loud" którego premiera miała miejsce 20 listopada 2007 roku. Album odniósł ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych, zajmując czternaste miejsce na liście Billboard 200.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

OneRepublic
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/