Oddział Zamknięty

Oddział Zamknięty

Oddział Zamknięty to polski zespół rockowy, powstały w Warszawie jesienią 1979 roku. Na przestrzeni lat, przez formację przewinęło się ponad czterdziestu muzyków.

Członkowie zespołu Oddział Zamknięty

Obecny skład zespołu Oddział Zamknięty stanowią: Wojtek „Pogorzałka” Łuczaj – Pogorzelski (kompozytor, I gitara), Cezary Zybała – Strzelecki (autor tekstów, wokal), Piotr Ożerski (II gitara), Grzegorz „Ornette” Stępień (bas) oraz Dariusz „Wodzu” Henczel (perkusja).

 

Zespół Oddział zamknięty to legenda rodzimego rocka. Razem z Pogorzelskim w oryginalnym składzie grali: Krzysztof „Jary” Jaryczewski (wokalista), Jarosław „Szlaga” Szlagowski (perkusista) i Paweł „Kapiszon” Mścisławski (basista).

Przeboje zespołu 

Zespół wylansował takie przeboje jak: "Ten Wasz świat", "Horror", „Odmienić los”, „Party”, „Jestem zły”, „Andzia i ja” (pierwotnie „Gandzia”, jednak tytuł zmieniono ze względu na nacisk cenzury) i wiele innych. Debiut wydawniczy w pierwszych dwóch tygodniach sprzedaży rozszedł w ponad 250 tysiącach egzemplarzy! Oddział Zamknięty ma ugruntowaną markę na rodzimej rockowej scenie. Zespół, obok Lady Pank, Republiki, Perfectu czy Maanamu, tworzył podwaliny muzyki rockowej w naszym kraju - wyznaczał obowiązujące trendy i kształtował gusta wielu słuchaczy.

Dyskografia Oddziału Zamkniętego

  • 1983 - „Oddział Zamknięty”
  • 1984 - „Reda ny Night”
  • 1993 - „Terapia”
  • 1995 - „Bezsenność”
  • 1997 -„Parszywa 13”,
  • 2001 - „Co na to ludzie”.

Koncerty Oddziału Zamkniętego

Oddział Zamknięty to kultowy polski zespół rockowy mający fanów w całym kraju. Koncerty Oddziału Zamkniętego mimo wielu lat działalności grupy cieszą się dużą popularnością wśród jej fanów. Podczas wydarzeń z ich udziałem można usłyszeć największe przeboje zespołu i spędzić czas w towarzystwie najlepszej muzyki rockowej.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Oddział Zamknięty
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/