Nothing But Thieves

Nothing But Thieves

Nothing But Thieves to brytyjski zespół rockowy powstały w 2012 roku w Southend-on-the-Sea. Tworzą go wokalista Conor Mason, gitarzysta Domic Craik, gitarzysta Joe Langridge-Brown, basista Philip Blake oraz perkusista James Price. Ich pierwsze wydawnictwo ukazało się w 2013 roku - EP-ka "If You Don't Believe It Can't Hurt You". Pierwszy studyjny album wydali w 2015 roku i nosił tytuł po prostu "Nothing But Thieves". Usłyszeć na nim można silne inspiracje takimi zespołami jak Arcade Fire, Kasabian, czy Muse. Wielki sukces odniosła piosenka "Trip Switch", która znalazła się na pierwszym miejscu Listy Alternatywnych Piosenek magazynu Billboard. Muzyka Nothing But Thieves to gitarowy, alternatywny i nowoczesny rock, połączony z popem. Ich brzmienie porównuje się do zespołów Foals, czy The Neighbourhood. Występowali z Arcade Fire, George Ezra oraz jako support na trasie koncertowej "Drones" zespołu Muse. Ponad to grali przed wielotysięczną publicznością na festiwalach w Wielkiej Brytanii: Isle of Wright i Reading and Leeds Festival, Glastonbury w 2016 roku oraz polskim Przystanek Woodstock 2017.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nothing But Thieves
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/