Nitzer Ebb

Nitzer Ebb

Połączenie muzyki industrialnej i elektro pop przyciąga kolejne pokolenie fanów zespołu Nitzer Ebb. Grupa jest już na scenie od prawie 30 lat i przez ten czas zdążyła zachwycić miłośników muzyki elektronicznej nieoczywistymi połączeniami brzmień, które wciąż porywają do tańca niezależnie od wieku.

Trzy dekady na scenie

Obecnie Nitzer Ebb może pochwalić się aż 11 krążkami studyjnymi, jednak to występy na żywo pozwalają uwolnić prawdziwą energie drzemiącą w ich utworach. Podczas licznych tras koncertowych występowali u boku gwiazd takich jak Depeche Mode, co pozwoliło im zjednać sobie fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Mimo tak długiego stażu na scenie, wokalista Douglas McCarthy wciąż zachwyca znakomitą formą wokalną podczas koncertów.

Nitzer Ebb koncerty 2021

Na tę wiadomość fani zespołu czekali bardzo długo. 21 grudnia 2021 roku Nitzer Ebb w Polsce zagra w 2021 roku. Nie jest to jednak pierwszy występ tego zespołu w kraju nad Wisłą. Nitzer Ebb w Polsce występował już wielokrotnie i za każdym razem porywał fanów energią płynącą prosto ze sceny. Koncerty w Warszawie za każdym razem przyciągają licznych fanów z całego kraju oraz sąsiadujących z Polską krajów, którzy czekają zarówno na utwory z lat 80 i 90 jak i całkiem nowe brzmienia.

 

W każdym wydaniu Nitzer Ebb ma każdemu z nich naprawdę wiele do zaoferowania. Trzydzieści lat zespołu na scenie będzie doskonałą okazją do świętowania razem z fanami z całej Polski. Bilety na koncert umożliwią spotkanie z artystą na żywo i spędzenie wyjątkowego czasu.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 3.0

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nitzer Ebb
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/