Neck Deep

Neck Deep

Neck Deep to pochodzący z Walii zespół pop-punkowy, który założony został w 2012 roku. Od tamtego czasu kariera zespołu się rozwija i zdobywa on nowych fanów na całym świecie. Neck Deep występowali na jednej scenie między innymi z zespołem Blink – 182.

Neck Deep i rozwój kariery muzycznej

Muzyczna przygoda zespołu Neck Deep rozpoczęła się od publikacji utworu  „What Did You Expect?”, który bardzo szybko zyskał uznanie słuchaczy oraz krytyków. W ślad za tym, zespół opublikował w sieci dwie EP-ki: Rain in July (2012) and A History of Bad Decisions (2013), a następnie podpisał kontrakt z wytwórnią Hopeless. Zespół tworzą wokalista: Ban Barlow, perkusista: Dani Washington, gitarzysta: Matt West, Sam Bowder i basista Seb Barlow.

Obecnie zespół ma na koncie cztery studyjne albumy, a ostatni z nich, ,, All Distortions Are Intentional’’ został wydany w lipcu tego roku i trafił na 4 miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Neck Deep koncerty 2022

Neck Deep w Polsce wystąpi w 2022 roku w Warszawie oraz Krakowie. Koncerty Neck Deep będą wyjątkową okazją, aby na żywo usłyszeć utwory grupy takie jak między innymi Gold Steps czy December.

 

Neck Deep jest zespołem, który został doceniony za swoją twórczość i zdobył nagrody takie jak między innymi Best British Newcomer czy nagrodę za najlepszy singiel In Bloom. Koncert w Warszawie i Krakowie będzie wyjątkowym wydarzeniem, którego nie można przegapić. Ostatnia płyta zespołu Neck Deep ukazała się w 2020 roku i nazywa się All Distortions Are Intentional.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

 

 

Zobacz też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Neck Deep
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/