Michał Szczygieł

Michał Szczygieł

Michał Szczygieł to urodzony w 1999 roku w Nowej Wsi polski piosenkarz i autor tekstów. Zdobywca trzeciego miejsca w programie muzycznym The Voice of Poland.

Rozwój kariery muzycznej Michała Szczygła

Michał Szczygieł w 2017 roku wziął udział w przesłuchaniach do ósmej edycji programu emitowanego w TVP2 The Voice of Poland. Zaprezentował wtedy utwór Kamila Bednarka Sailing, dzięki temu dołączył do zespołu prowadzonego przez Andrzeja Piasecznego. Artysta dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce w głosowaniu telewidzów.

 

W 2018 roku ukazał się debiutancki singiel Michała Szczygła Nic tu po mnie, z którym dotarł do 2. miejsca w zestawieniu AirPlay. W styczniu 2019 roku zdobył nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii utwór roku. Następnie ukazały się jego utwory takie jak Będzie, co ma być, Nie mamy nic i Tak jak chcę, którymi zapowiada swój debiutancki album studyjny.

Koncerty Michała Szczygła

Koncerty Michała Szczygła są okazją do usłyszenia na żywo utworów z repertuaru artysty w 2020 roku wokalista zaprezentował się w czasie koncertu charytatywnego Artyści dla Mai, który odbył się w mieszczącym się w Warszawie klubie Stodoła. Fani muzyka z niecierpliwością czekają na kolejne muzyczne wydarzenia z udziałem artysty.

Michał Szczygieł singiel 2021

Singiel 2021 Michała Szczygła Więcej zapowiada debiutancki album. Premiera płyty już w czerwcuNajnowszy singiel Michała Szczygła opowiada o tym że wbrew stereotypom, mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online.

 

Źródło zdjęcia: Universal Music Polska

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Michał Szczygieł
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/