Męskie Granie w domu

Męskie Granie w domu

Męskie Granie #wdomu dobiegło końca. Jednak Żywiec kolejny raz zaskakuje i rusza z nowym cyklem wydarzeń online Męskie Granie #studioŻ! Poznaj szczegóły wydarzenia.

 

Koncert online Artura Rojka był ostatnim z wydarzeń. Podczas koncertów Męskie Granie #wdomu organizowanych przez Żywiec zbierane były środki na rzecz walki z koronawirusem.  Sprawdź kto wziął udział w akcji.  

O Męskim Graniu 

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, którego pomysłodawcą jest marka Żywiec. W wydarzeniu biorą udział topowi polscy artyści. Pierwsza edycja miała miejsce w 2010 roku. Projekt ma na celu przybliżenie twórczego oblicza polskiej sceny muzycznej oraz zachęcenie słuchaczy do muzycznych eksperymentów. 

Artur Rojek ostatnią gwiazdą Męskiego Grania #wdomu

Artur Rojek jest kompozytorem, autorem tekstów, wokalistą, promotorem. Rozpoznawalność zyskał  przede wszystkim jako współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino.

W ramach wydarzenia koncert online zaprezentowali

Mela Koteluk 

 

Mela Koteluk to polska wokalistka i autorka tekstów. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od śpiewania chórków w niemieckim zespole Scorpions. W 2012 roku wydała swój debiutancki album Spadochron i od tego czasu na stałe zagościła na polskiej scenie zyskując rzeszę fanów.

 

Daria Zawiałow 

 

Daria Zawiałow to urodzona w 1992 roku polska piosenkarka i autorka tekstów. W 2016 roku podczas Enea Spring Break została okrzyknięta objawieniem roku. Na początku marca 2017 ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana A Kysz. Od tamtego czasu jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny.

 

Bass Astral x Igo

 

Projekt Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek, którzy zachwycili polskich fanów świetnie przyjętymi albumami Jak sami twierdzą, ich muzykę trudno sklasyfikować. Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, pokazują świeże spojrzenie na ten gatunek oraz wnoszą do niego zupełnie nowe rozwiązania. Podczas koncertu online na żywo za pośrednictwem internetu  zaprezentowali  swoje przeboje.

 

Błażej Król

 

To polski muzyk, wokalista i autor tekstów urodzony w Gorzowie Wielkopolskim. Znany jest też jako członek alternatywnego zespołu Kawałek Kulki. W 2014 roku ukazał się też jego solowy debiut Nielot wydany przez wytwórnię Thin Man Records. Brzmienie jego muzyki przywodzi na myśl lata 80. W utworach można usłyszeć dźwięki syntezatorów i przetworzone sample instrumentów takich jak saksofon.

 

Sorry Boys

 

Do koncertów Męskie Granie #wdomu zaproszeni zostali najbardziej znani polscy artyści. W ramach wydarzeń pierwszy koncert online zaprezentował zespół Sorry Boys. Podczas streamu koncertu prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. Wydarzenie online zdobyło same pozytywne komentarze fanów.  A to nie koniec muzycznych atrakcji.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Męskie Granie w domu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/