Mayhem

Mayhem

Mayhem cieszy się już statusem kultowej grupy, na metalowej scenie. Norwedzy działają już od 35 lat, a ich pierwsza płyta, "De Mysteriis Dom Sathanas" (1994) przez wielu uważana jest za jedną z najważniejszych black metalowych płyt w tym gatunku. Na zorganizowane przez Mayhem koncerty obecnie przybywają tłumy, a bilety na wydarzenia rozchodzą się błyskawicznie wśród miłośników zespołu.

Aktualnie zespół należy do najbardziej znanych formacji blackmetalowych na świecie. Muzykę grupy docenia wielu wielbicieli gatunku. Przedstawiciele formacji twierdzą, że za ich sukcesem stoi szczerość. Dzięki czystym intencjom, muzyka grupy trafia prosto do serc fanów, a grane przez Mayhem koncerty zawsze okazują się niezapomnianym przeżyciem. Zespołowi nigdy nie zależało na tym, aby się na siłę przypodobać albo trafić w trendy. Dzięki takiej postawie, grupa koncertuje już od prawie 30 lat. Nie przegap okazji do tego, by na żywo usłyszeć Mayhem! Bilety na koncerty zespołu możesz kupić na naszej stronie.

Mayhem – koncerty

Mayhem jest grupą, której nie trzeba szczególnie przedstawiać. To ludzie doświadczeni tragediami, tworzący utwory w wyjątkowym stylu i definiujący black metal w warstwie muzycznej i wizualnej. Grane przez Mayhem koncerty zawsze mają ciekawą setlistę. Zespół nie traci czasu na zabawianie publiki, skupia się na dostarczenie ze swoją muzyką jak największego ładunku emocji. Zdaniem niektórych fanów, najjaśniejszymi punktami wydarzeń, okazują się wykonania wolniejszych, najbardziej zakręconych kompozycji. Muzyka prekursorów black metalu pozostaje nieśmiertelna. Fani ze zniecierpliwieniem czekają na koncerty Mayhem. Bilety na występy kapeli cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Kiedy w najbliższym czasie usłyszymy Mayhem w Polsce? Gdzie zagrają ulubieńcy wielbicieli ciężkiego brzmienia? Mayhem koncerty w 2022 roku zagra m.in. w Gdańsku. Wydarzenia z udziałem grupy to nie tylko muzyczna uczta, ale też wyjątkowa oprawa wizualna. Skorzystaj z okazji, by usłyszeć i zobaczyć na żywo Mayhem. Bilety znajdziesz już na naszej stronie internetowej.

Mayhem w Polsce wystąpił dotąd w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Czasem zespół musiał odwoływać koncerty przez polityczne burze towarzyszące zorganizowanym wydarzeniom oraz ich oprawie. Jeśli nie udało Ci się zdobyć biletów na występ muzyków w Polsce, nie przegap innych okazji, by usłyszeć Mayhem. Koncerty w 2022 zespół zagra m.in. w Brnie, Paryżu, Lyonie, Dublinie, Londynie i Jaromierzu. Bilety kupisz w ramach sprzedaży internetowej.

Mayhem - Często zadawane pytania

  • De Mysteriis Dom Sathanas, Grand Declaration of War, Chimera, Ordo Ad Chao, Esoteric Warfare i Daemon to albumy znajdujące się w dyskografii zespołu Mayhem. Bilety na koncerty zorganizowane w najbliższych miesiącach pozwolą usłyszeć na żywo najważniejsze utwory stworzone przez grupę.
  • Zespół tworzy black metal z wpływami industrialu i muzyki elektronicznej. Surowa, chłodna, nihilistyczna w przekazie – właśnie taka jest muzyka Mayhem. Bilety na koncerty grupy stwarzają okazję do usłyszenia wyjątkowych aranżacji z szybkimi partiami perkusji i nisko strojoną gitarą basową.
  • Mayhem powstał w Oslo w 1983 roku. Utworzył go Øystein „Euronymous” Aarseth, do którego dołączyli szkolni koledzy. W 1993 zespół został rozwiązany przez śmierć założyciela kapeli, lecz wznowił działalność w 1995 roku z nowym gitarzystą.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mayhem
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/