Mariusz Kalaga

Mariusz Kalaga

Mariusz Kalaga, uznany przez publiczność za "polskiego Roya Orbisona", o równie charakterystycznym i mocny głosie, w swojej karierze często wykonywał repertuar amerykańskiego wokalisty. Prezentuje dynamiczną muzykę z kręgu tex-mex, a co za tym idzie charakterystyczne dla tego stylu trąbki. W 2018 roku Mariusz Kalaga był gwiazdą XXXVII Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country&Folk w Mrągowie. W 2020 roku ponownie zagości na festiwalu w Mrągowie.

Mariusz Kalaga - Często zadawane pytania

  • Mariusz Kalaga, urodzony 19 grudnia 1959 roku w Dabrowie Górniczej jest polskim wokalistą, tworzącym muzykę w gatunku pop oraz country. Jest również pracownikiem samorządowym.
  • Swój pierwszy debiut miał w wieku 5 lat w przedszkolu. Następnie jako nastolatek należał do zespołu "Cordis Christi", grającego muzykę o tematyce religijnej. W drugiej połowie lat 70 założył kabaret "Agrafka", równocześnie z działalnością kabaretową śpiewał w grupach "Buda Folk" i "Unisono".
  • Mariusz Kalaga wielokrotnie brał udział w festiwalach i spektaklach muzycznych w Polsce i za granicą. Występował w krajach takich jak Włochy, Francja, Algieria, Jugosławia, Turcja, Niemczy czy Hiszpania, jednak największy sukces przypadał na czerwiec 2000 roku. Wyjechał wtedy do Nashville w USA na największy na świecie Festiwal Muzyki Country "Fan Fair". Podczas tego pobytu zagrał również w Chicago.
  • Mariusz Kalaga uczestniczył w programach telewizyjnych takich jak "Gala Piosenki Biesiadnej", "Imiennik Dwójki", "Lista Śląskich Szlagierów", "Muczyczna Kuchnia", czy "Szlagierowa Lista Telewizji TVS".
  • Mariusz Kalaga jest również organizatorem oraz producentem imprez i programów muzycznych, do których można zaliczyć "Z muzyką bliżej europy" czy "Karnawałowy Koktajl Muzyczny". Przez 19 lat był organizatorem Międzynarodowego Pikniku Country w Dąbrowie Górniczej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mariusz Kalaga
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/