Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowskato wokalistka rockowa, urodzona w 1958 roku w Szczecinku. Śpiewała już od najmłodszych lat. W wieku jedenastu lat śpiewała z zespołem Vist.

 

Studiowała w Studiu Sztuki Estradowej przy Estradzie Poznańskiej. W 1975 roku zdobyła główną nagrodę na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze za interpretację piosenki „Słowiki”. W latach 1981-1991 była wokalistką zespołu Lombard. Grupa wylansowała przeboje takie jak „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda”, „Droga pani z tv”, „O jeden dreszcz” czy „Nasz ostatni taniec”. Razem wystąpili między innymi na festiwalu w San Remo.

Debiutancka płyta Małgorzaty Ostrowskiej

W 1999 roku Ostrowska wydała debiutancką solową płytę pod tytułem „Alchemia”. Wszystkie teksty napisała Małgorzata, a muzykę stworzyli kompozytorzy tacy jak Robert Gawliński, Marek Kościkiewicz, Stanisław Zybowski czy Michał Grymuza. Jej ostatni solowy album - „Słowa” pochodzi z 2007 roku i zdobyła bardzo dobre opinie wśród jej fanów

Koncert online Małgorzaty Ostrowskiej 

Koncert online Małgorzaty Ostrowskiej to wspaniała okazja, aby przypomnieć sobie przeboje artystki, które śpiewa cała Polska. Stream poniżej. 

 

Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej

Wokalistka aktywnie koncertuje. W ostatnich latach brała udział w trasach koncertowych „Projekt Grechuta”, „Tribute to Marek Jackowski”, „Symphonica 2 - Rock of Poland” oraz „U2 symfonicznie”. Podczas jubileuszowego festiwalu piosenek Andrzeja Zauchy wystąpiła u boku między innymi Krystyny Prońko, Kuby Badacha i Pauliny Przybysz. Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród jej wiernych fanów. Są one okazją do przypomnienia sobie jej największych przebojów.

Małgorzata Ostrowska koncerty 2021

Małgorzata Ostrowska jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek. Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Małgorzata Ostrowska koncerty 2021 to wyjątkowa trasa z okazji 40-lecia na scenie. Artysta wystąpi między innymi w Bydgoszczy, Wrocławiu czy Gdańsku.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Matviey, CC-BY-SA 3.0

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Małgorzata Ostrowska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/