Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska jest a aktorką teatralną i filmową. W 2001 r, ukończyła PWST w Krakowie. W latach 2003-2008 była częścią zespołu Teatru Narodowego w Warszawie.

Rozwój kariery teatralnej Magdaleny Boczarskiej

Magdalena Boczarska występowała również na wielu scenach zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w berlińskim Deutsches Theater, Theatro Tatro Nitra). Zagrała wiele nagradzanych ról w repertuarze zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Za rolę tytułowej Różyczki w filmie J. Kidawy - Błońskiego otrzymała szereg nagród dla najlepszej aktorki m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (2010), Goa International Film Festival of India (2010), San Francisco International Film Festival TIBURON (2011), Santo Domingo Muestra Film Festival (2012). Nieprzerwanie gra wiele znaczących ról w produkcjach teatralnych i filmowych. Między innymi w spektaklach Boeing, boeing w reż. Gabriela Gietzky’ego czy Pozytywni w reż. Krzysztofa Czeczota. 


Występuje także w wielu sztukach Teatru IMKA, choćby w Dzienniki Gombrowicza czy Opisie Obyczajów (oba w reż. Mikołaja Grabowskiego) czy w Teatrze Polonia - Medea w reż. Doroty Kędzierzawskiej. Szerokiej publiczności telewizyjnej znana jest ze swoich ról w popularnych serialach m.in.  Lekarze, Czas honoru , Pakt czy Druga szansa. Do jej kreacji aktorskich, poza Różyczką, należą rolę m.in. w filmie Bejbi blues Kasi Rosłaniec, a także w cieszących się wielką popularnością komediach duetu Konecki i Saramonowicz: Testosteron, Lejdis, Idealny facet dla mojej dziewczyny oraz Jak się pozbyć cellulitu? w reż. Andrzeja Saramonowicza. Za kreację Janiny w filmie W ukryciu Jana Kidawy-Błońskiego, otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na Goa International Film Festival of India (2013), zostając tym samym pierwszą aktorką w historii, która zdobyła tę nagrodę dwukrotnie.

 

Obecnie na ekranach kin można oglądać film Sztuka Kochania – Historia Michaliny Wisłockiej, w którym Magdalena wciela się w tytułową rolę najsłynniejszej polskiej seksuolożki i rewolucjonistki seksualnej.  We wrześniu na ekrany niemieckich kin wchodzi superprodukcja Unter deutschen Betten.

Magdalena Boczarska spektakle 2021

Magdalena Boczarska jest aktorką, którą można oglądać zarówno w filmie jak i teatrze. Spektakle 2021 z udziałem aktorki to między innymi spektakl Pozytywni, który można obejrzeć w Garnizonie Sztuki w Warszawie. Spektakl Pozytywni z plejadą gwiazd w obsadzie, to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Magdalena Boczarska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/