Long  & Junior

Long & Junior

Long & Junior to projekt, który został stworzony dzięki wspólnym pomysłom Jarka i Michała. Po kilkunastu latach znajomości występami w wielu klubach i dyskotekach, a w roku 2000 pojawił się pomysł zrobienia pierwszego muzycznego projektu.

Long & Junior rozwój kariery muzycznej

Wspólny stary dobry znajomy "Thomas" 1/2 duetu I&I i zarazem producent  muzyczny podał chłopakom -to pod jego okiem powstał pierwszy singiel i wideoklip o nazwie“J.A.Z.D.A.” Singiel stał się bardzo popularny wśród klubowiczów na terenie kraju, a w późniejszym czasie okazało się,  że i w wielu krajach europejskich gdzie bawi się Polonia. Sukces jak i chęć kontynuacji kolejnych produkcji zaowocowała kolejnym singlem pt.“Helenka”, który stał się kultowym klubowym hitem. Następny singiel i zapał jaki rozkręcał Longa i Juniora owocuje wydaniem pierwszego longplay'a o tytule "No I Zaczęło Się". 

 

Po krótkim oddechu ukazuje się w roku 2004 "Tańczyć Chcę", który do dziś bawi pełną mocą każdego kto kocha tańczyć i nie tylko. W 2007 roku Long&Junior ponownie wchodzą do studia i zaczynają pracę nad nowym materiałem muzycznym. Kontynuacją hitu "Tańczyć Chcę" jest "Śpiewać Uczę Się".Na kolejny singiel nie trzeba było długo czekać, bo na koniec wakacji 2007 ukazuje się "Uśmiechnij Się". Idąc za ciosem L&J wydają kolejny mega hit "Polskie Party.Pl".

 

W roku 2009 grupa Long & Junior zostaje zaproszona do USA aby zaprezentować się na trzech wspaniałych koncertach w Chicago, Nowym Yorku oraz New Jersey. Pod koniec roku powstaje kolejna produkcja, singiel pod tytułem "Pierwszy raz". W roku 2010 narodził się w głowach Longa i Juniora pomysł o nakręceniu profesjonalnego klipu do jednej z naszych najlepszych produkcji - do utworu "Tańczyć Chcę". Dokładnie 6 sierpnia ukazał się długo oczekiwany przez naszych fanów teledysk. Zaraz po nim, jeszcze w tym samym miesiącu premierę ma ich najnowszy album zatytułowany: "Bo ja tańczyć chcę". W roku 2012 ukazują się utwory "Kocham Cię" oraz "Taka jesteś" - ten ostatni po zaledwie 2 miesiącach zyskał ponad 2 miliony odsłon. Popularność grupy Long & Junior zaczęła gwałtownie rosnąć.

 

Nie spoczywają jednak na laurach i na początku roku 2013 powstaje mega produkcja- utwór "Tańcz Tańcz Tańcz", który staje się MEGA HITEM. Powoli Long & Junior zdobywają Polskę przemierzając od jednego jej końca na drugi grając niejednokrotnie po kilkanaście koncertów w miesiącu.

Koncerty Long& Junior

Long & Junior to charyzmatyczny duet, który zdobył fanów w całym kraju. Koncerty Long & Junior to za każdym razem wiele pozytywnej energii.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Long & Junior
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/