Lil Darkie

Lil Darkie

Joshua Jagan Hamilton czyli Lil Darkie to urodzony w 1998 roku w Los Angeles amerykański raper, muzyk, artysta, autor tekstów i producent muzyczny.

O Lil Darkie 

Z jego inicjatywy powstały takie zespoły jak Gunk Rock, The Faggets i Spider Gang. Gatunki muzyczne jakie wykonuję są zróżnicowane z każdym wydanym utworem, od country po R&B. Jednak najczęściej wykonuję trap metal.

 

Jego muzyczne początki sięgają 2016 roku. Jego pierwszy singel, który wydany został pod pseudonimem Lil Darkie nosił tytuł No Hands i na sklepowe półki trafił 4 kwietnia 2018 roku. Później pojawiły się również utwory takie jak Holocaust, Jack Daniels i Genocide które głównie przyniosły mu w tamtym okresie rozgłos. Jednak jego piosenka HAHA z 2019 roku stała się virallem na TikTok oraz przyniosła mu większą popularność.

 

W 2019 roku pojawił asię jego płyta Swamp Drained. W 2020 roku wypuścił utwory takie jak  drink my piss nasty slut yeah yeah oraz Rap music wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Wszystkie single pochodziły z albumu This Does Not Exist, album i piosenki zdobyły miliony odtworzeń w serwisach muzycznych. 16 października 2020 roku z okazji swoich 22 urodzin, wydał teledysk do utworu „BATSHIT”.

Lil Darkie koncerty 2021

Lil Darkie w Polsce! Artysta odwiedzi Warszawę i w grudniu zagra w Hydrozagadzce. Lil Darkie koncerty 2021 będą wyjątkową okazją, aby usłyszeć na żywo utwory z repertuaru artysty i spędzić czas w otoczeniu wyjątkowych dźwięków. Lil Darkie jest artystką, który zdobył popularność na całym świecie, a grono jego fanów cały czas się powiększa.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lil Darkie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/