Kreator

Kreator

Kreator to jedna z największych legend thrash metalu. Zespół został założony w Essen (Niemcy) w 1982 roku przez wokalistę i gitarzystę Mille Petrozzę oraz perkusistę Jürgena “Ventora” Reila. Petrozza i Reil oraz basista Rob Fioretti, działający wtedy jeszcze pod nazwą Tyrant nagrali kilka płyt demo, co po 3 latach przyniosło im kontrakt na płytę podpisany z metalową wytwórnią NoiseRecords.

 

Nagrany w 10 dni pierwszy album zespołu “EndlessPain” stał się jednym ze żródeł inspiracji dla blackmetalowych zespołów. Drugie wydawnictwo Kreatora, “Pleasure to Kill” ostatecznie określił ultraszybkie i ultraciężkie brzmienie grupy. Zespół stał się liderem niemieckiego thrashu. Wraz z zespołami Destruction, Sodom i Tankard zostali okrzyknięci “Wielką Czwórką” niemieckiego thrash metalu. Trzeci album grupy “Terrible Certainty” został uznany za najbardziej dojrzały w historii zespołu. Przeboje “Behind the Mirror” i “ToxicTrace” ugruntowały popularność Kreatora. Lata 90. to czas muzycznego eksperymentowania i przekraczania granic gatunku, a także roszad personalnych. W 2001 roku Kreator ostatecznie powrócił do formy, nagrywając rewelacyjny thrashowy “Violent Revolution”, będący powrotem do korzeni.

 

Kreator koncerty

 

Kreator zwiedził całą Polskę, koncertował w największych miastach w Polsce oraz na najważniejszych rockowych festiwalach. Kreator zagrał koncert podczas Metalfest Open Air Poland, Mystic Festival, Metal Hammer Festival, Metalmania Festival, 3-Majówka, Woodstock Festival, Hunter Fest, Cieszanów Rock Festival. Kreator zagrał również w najważniejszych klubach w Polsce m.in.: klub Studio w Krakowie, klub Proxima oraz Progresja w Warszawie, czy Mega Club w Katowicach. Kreator zagrał koncert również w hali Spodek.

 

Kreator - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Kreator wystąpi w: Warszawie
  • Kreator zagrał koncert podczas Metalfest Open Air Poland, Mystic Festival, Metal Hammer Festival, Metalmania Festival, 3-Majówka, Woodstock Festival, Hunter Fest, Cieszanów Rock Festival.
  • Kreator zagrał również w najważniejszych klubach w Polsce m.in.: klub Studio w Krakowie, klub Proxima oraz Progresja w Warszawie, czy Mega Club w Katowicach. Kreator zagrał koncert również w hali Spodek.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kreator
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Kreator BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
24.11
czwartek, 18:30
Klub Stodoła
wejście od 17:30
sprawdzanie dostępności
od 189 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/