Kordian

Kordian

Kordian to zespół, który istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Ich styl został przez krytyków muzycznych okrzyknięty nowym odkryciem na rynku muzycznym, czyli połączeniem najlepszej muzyki folk, rodem z Nowosądecczyzny z bardzo melodyjnym i rytmicznym disco polo. Największym hitem zespołu jest nagranie "Dziewczyna z gór", które w serwisie YT zobaczyło ponad 9 mln osób.

Każdy koncert zespołu Kordian to odzwierciedlenie tego, że muzyka góralska jest doskonała do słuchania nie tylko w podczas zimowych wypadów do natury, ale o każdej porze roku bez względu na miejsce.

Kordian – koncerty, historia zespołu

W skład zespołu Kordian wchodzą: Wacław Cieślik (pseudonim Kordian) – lider zespołu, piosenkarz, tekściarz oraz kompozytor, Tomasz Butryn, multiinstrumentalista i kompozytor, a także dwie utalentowane tancerki, których program taneczny urozmaica występy zespołu zarówno na żywo, jak i w teledyskach.

Zespół Kordian został uformowany w 2013 roku. Początkowo muzycy publikowali nagrania swoich utworów jedynie na serwisie YouTube, ale ich kariera szybko nabrała rozpędu. Obecnie mają na swoim koncie wiele występów na żywo, świetnie sprzedający się album i wiele oryginalnych teledysków.

Ich pierwsza płyta "Kordian", wydana nakładem Lemon Records w 2019 ucieszyła wiernych słuchaczy i sprawiła, że zespół powiększył grono miłośników. Fani piszą o krążku w swoich recenzjach w samych superlatywach: "Płyta niezawodna!!!!! Taneczna jak na górali przystało. Każda piosenka wpada w ucho. "Świetny prezent dla każdego!", "Wspaniała płyta".

Muzycy są znani również ze swojej aktywności charytatywnej – zespół nie boi się zająć stanowiska w ważnych społecznie sprawach, bierze również udział w koncertach dobroczynnych, z których dochód przeznaczany jest na osoby w potrzebie.

Kordian – bilety na występy

Zespół Kordian bardzo często spotyka się z fanami na żywo. Dotychczas muzycy pojawili się m.in. na Disco Festiwalu w Żurominie, muzycznym show W rytmie disco Julinek 2017 czy Wielkim Koncercie Disco na Placu Zamkowym w Szydłowie.

Muzycy mają na swoim koncie występy zarówno na imprezach plenerowych, jak i klubowych. Grają również na wydarzeniach zamkniętych – weselach, uroczystościach rodzinnych czy ważnych inauguracjach. Poza własnym repertuarem, Kordian z przyjemnością bawi słuchaczy własnymi interpretacjami przebojów muzyki współczesnej, nie tylko disco polo, ale również z gatunku reggae, rock czy dance.

Kordian – koncerty 2022

Zespół Kordian koncertuje w 2022 roku w miejscowości Radzymin w województwie Mazowieckim w ramach festiwalu Roztańczony Radzymin. Gala Muzyki Disco Polo w powiecie Wołomińskim odbędzie się już 15 maja. Zespół Kordian wystąpi obok takich twórców muzyki rozrywkowej jak: Ronnie Ferrari, Miły Pan, Milano, Solaris, Topky, Disco Boys, Menelaos, Explozja, Deejay Luckas, Dagmara, Arek Braxton, Zespół Relax z Wołomina, Skolim.

Wydarzenie muzyczne poprowadzą Dagmara Kajdel i Arek Braxton, a fani muzyki disco-polo będą mogli również skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej oraz strefy wesołego miasteczka.

Na portalu eBilet.pl wygodnie i w pełni bezpiecznie zakupisz bilety na koncerty i bilety na festiwale muzyczne z udziałem zespołu. eBilet Polska jest oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź już dziś.

Kordian - Często zadawane pytania

  • Zespół Kordian dotychczas wydał jeden album. Płytę o tytule "Kordian" w 2019 roku wyprodukowała wytwórnia muzyczna Lemon Records.
  • Zespół Kordian tworzy muzykę na pograniczu polskiej muzyki ludowej i disco-polo.
  • Kariera zespołu Kordian rozpoczęła się w 2013 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kordian
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/