Kiana Ledé

Kiana Ledé

Kiana Lede Brown to amerykańska piosenkarka oraz aktorka urodzona 3 kwietnia 1997 roku w Phoenix w Arizonie. Obecnie jednak Lede mieszka w Los Angeles. Ojciec piosenkarki jest z pochodzenia Afroamerykaninem oraz rdzennym Amerykanem, natomiast jej matka jest pochodzenia meksykańskiego, europejskiego oraz rdzennych amerykanów. Sama Lede przyznaje, że pochodzenie jej rodziców ma wpływ na jej muzykę, która jest różnorodna.

Kiana Lede – informacje o artystce

Kiana Lede od dziecka miała duże upodobanie i talent do muzyki, co po pewnym czasie zauważyła jej matka, która postanowiła posłać dziewczynkę do szkoły artystycznej Mountain Pointe High School. Zanim jednak Lede rozpoczęła w pełni swoją karierę muzyczną, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Deadlands: The Rising" oraz "Next Gen", a także w kilku serialach jak: "Temporary dreams", "Guidance" czy "Scream". 3 kwietnia 2020 roku ukazał się jej debiutancki album "Kiki", który odniósł zarówno sukces komercyjny, jak i został pozytywnie odebrany przez krytyków. Na płycie znalazły się takie kawałki jak: "Mad at Me" czy "Chocolate".

Kiana Lede w Polsce

Kiana Lede w Polsce  wystąpi dopiero 6 marca 2022 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w klubie Hybrydy w Warszawie.  Osoby, które są chętne na wzięcie udziału w wydarzeniu z udziałem urodzonej w Arizonie piosenkarki i chcieliby mieć bilety na koncerty artystki powinni się spieszyć, ponieważ Kiana Lede ma wielu fanów w naszym kraju.

 

Koncerty w Warszawie zaplanowane na 2022 rok zapowiadają się bardzo ciekawie, a jednym z tych, na który warto zwrócić uwagę jest ten z udziałem piosenkarki Kiany Lede w roli głównej, który pierwotnie miał odbyć się już w 2021 roku.

 

Niebawem zobaczysz też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Oh Wonder, Neck Deep, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kiana Ledé
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/