Kasia Lins

Kasia Lins

Kasia Lins jest piosenkarką i autorką tekstów, która zadebiutowała przed szerszą publicznością w 2013 roku. Artystka nie tylko śpiewa, ale także komponuje muzykę, pisze teksty utworów i gra na instrumentach - fortepianie i gitarze basowej. Związana z Universal Music Polska piosenkarka tworzy utwory w stylu popu alternatywnego, piano rocka i pop noir. Ma na swoim koncie trzy solowe krążki, z których ostatni "Moja winapojawił się w 2020 roku.

Pierwsze kroki w muzyce i kariera na scenie

Artystka związana jest z muzyką od najmłodszych lat. Jako absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku może pochwalić się ukończeniem klas fortepianu oraz wokalistyki. Obecnie tworzy muzykę w stylu popu alternatywnego i piano rocka, a jej inspiracją są między innymi Kurt Elling, czy Billie Holiday. Kasia Lins ma na swoim koncie występ w muzycznym show X-Factor. Piosenkarka wzięła udział w przesłuchaniach do III edycji programu.

 

Równocześnie z występami w show wokalistka pracowała nad solową płytą "Take My Tears", która ukazała się w 2013 roku. Krążek nagrano w Ocean Recording Studio w USA i wydano w międzynarodowej wytwórni Evosound. W ciągu swojej kariery muzycznej Kasia Lins była nominowana do wielu nagród, w tym do nagrody Fryderyki 2019 w dwóch kategoriach: Album Roku Pop Alternatywny oraz Autor Roku. Rok później otrzymała Nagrodę Artystyczną miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego za płytę Moja wina.

Na jakich festiwalach i koncertach występuje artystka?

Kasia Lins jest bardzo aktywna na scenie muzycznej, a fani mają wiele okazji do spotkania artystki na żywo. W przeszłości wokalistka występowała na największych scenach w Polsce, w tym na 55. KFPP w Opolu i na Open'er Festival w Gdyni. Oprócz tego śpiewała podczas trasy koncertowej "Spragnieni Lata" w 2018 roku, a rok później pojawiła się na scenie festiwalu Spring Break w Poznaniu. Aktualnie zespół Kasi Lins jest w trakcie trasy koncertowej promującej album artystki "Moja wina" z 2020 roku. W 2022 roku wokalistka ponownie zaśpiewa także podczas Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca.

 

Wokalistka podjęła ciekawą inicjatywę artystyczną podczas pandemii, gdy tradycyjna interakcja z fanami była niemożliwa. Zorganizowała internetowy spektakl muzyczny zatytułowany "Czego Dusza Pragnie", który dostępny był w sieci za darmo. Jego premiera miała miejsce w lipcu 2020 roku, a podczas występu Lins połączyła utwory z płyty "Moja wina" z elementami teatralno- filmowymi. Wraz z artystką zaśpiewali m.in. Błażej Król, czy Czesław Mozil. Show spotkało się z pozytywnym odbiorem fanów i krytyków muzycznych.

Przegląd albumów i singli Kasi Lins

Artystka wydała swój pierwszy album zatytułowany "Take My Tears" w 2013 roku, a wśród składanki znalazły się takie utwory, jak "Liar", "Don't Know Me" oraz "Yesterday". Płyta miała premierę za granicą, dlatego wszystkie piosenki nagrano w języku angielskim. Pierwszym krążkiem kierowanym na polski rynek był "Wiersz ostatni" z piosenkami "Dawno", "Dzień" oraz "Tonę". Ukazał się on w 2018 roku, a dwa lata później premierę miała płyta "Moja wina" z utworami "Morze Czerwone" i "Śniłam, że jest spokój". Kasia Lins ma na swoim koncie także krążek EP o tytule "Save Me Boy" , który wydano w 2017 roku.

 

Przy tworzeniu swoich krążków, Kasia Lins może pochwalić się współpracą z muzykami cenionymi na międzynarodowej scenie. Już na początku swojej kariery muzycznej nagrywała album "Take My Tears" wraz ze zdobywcą dwóch nagród Emmy, Nickiem Mansonem oraz perkusistą Lenny'ego Kravitza - Zoro The Drummer. Płyta wydana przez międzynarodową wytwórnię ukazała się między innymi w Japonii, Chinach, Niemczech i USA. Obecnie wokalistka współpracuje między innymi z Karolem Łakomcem, Marcinem Borsem, czy Michałem Lange. Ostatnie albumy wydała wspólnie z Universal Music Polska.

Kasia Lins - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Kasia Lins wystąpi w: Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy
  • Wokalistka urodziła się 1 czerwca 1990 roku w Poznaniu.
  • Piosenkarka ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz jedną składankę EP. Longplaye zatytułowane Take My Tears, Wiersz ostatni oraz Moja wina wydane zostały kolejno w latach 2013, 2018 i 2020. EP artystki Save Me Boy pochodzi z 2017 roku.
  • Artystka ma za sobą występ w programie X-Factor. Piosenkarka wzięła udział w przesłuchaniach do III edycji programu, która wystartowała w 2013 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kasia Lins
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Kasia Lins BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
sprawdzanie dostępności
od 140 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
25.10
wtorek, 19:00
Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie
wejście od 18:30
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Bydgoszcz
24.11
sprawdzanie dostępności
od 120 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/