Kasia Dereń

Kasia Dereń

Kasia Dereń współpracowała z największymi polskimi gwiazdami. Wokalnie wspierała m.i. Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Justynę SteczkowskąEdytę Górniak, Anię Szarmach i wielu innych.

 

Wystąpiła w wielu koncertach i widowiskach m.in : Koncert Życia mała garść z towarzyszeniem orkiestry pod batutą Adam Sztaby, koncert U2 Symfonicznie, Gromee Orchestron, widowisko Wolność we krwi. Jest również finalistką drugiej edycji The Voice of Poland.

 

Obecnie jej głos można usłyszeć jw wielu programach telewizyjnych takich jak Taniec z Gwiazdami Koło Fortuny, Czar Par, Kabareton, Wielki test,  Jaka to Melodia i wiele innych.

Kasia Dereń i Gromee

Kasia Dereń śpiewa też u boku znanego DJ Gromee, z którym reprezentowała Polskę podczas Eurowizji w 2018 roku w Portugalii. W 2020 wydała singiel Count On Me, z którym wystąpiła w preselekcjach do Eurowizji 2020. 

Kasia Dereń koncerty 2020

Kasia Dereń to wokalistka, która z dnia na dzień zdobywa coraz większą liczbę fanów, którzy wyczekują wydarzeń z jej udziałem. Najbliższy koncert Kasi Dereń będzie można zobaczyć online. Już w październiku wystąpi podczas cyklu koncertów Artysta też człowiek.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kasia Dereń
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/