KAMP!

KAMP!

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych zespołów, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet.

 

KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć, podtrzymując kontakt z fanami od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem – do dziś zespół sprzedał jej blisko 12 tysięcy egzemplarzy. Równolegle z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach, jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

 

Kamp! skład

 

Formacja Kamp!, skład której tworzą Radek Krzyżanowski (klawisze, kontrolery, beat, produkcja), Tomek Szpaderski (klawisze, gitara, wokal) oraz Michał Słodowy (beat, kontrolery). Grupa została założona w Łodzi w 2007 roku.

 

Kamp! dyskografia

 

Grupa ma na koncie debiutancki album „Kamp!” (2012) oraz „Orneta” (2015) i „Dare” (2018). Dyskografie grupy uzupełnia koncertowe wydawnictwo „Kamp!Live” (2019).

 

Kamp! koncert online

 

Video stanowi zapis letnich koncertów na Ulicy Elektryków i Fest Festivalu w 2019 roku. Dźwięk został zarejestrowany podczas Fest Festivalu.

 

 

Kamp! koncerty

 

Kamp! słyną z wyjątkowych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują energetycznie, często radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).

 

Salt Wave Sessions Część pierwsza: Kamp!

 

Pod nazwą Salt Wave Sessions kryją się nagrania do trzech utworów zespołu Kamp!, które zostały zrealizowane latem tego roku, na platformie zacumowanej w Zatoce Puckiej. Live sessions oglądać można w sieci od dziś. Zajawka materiału video dostępna na naszym kanale na YouTube.

 

 

 

Pierwsze opublikowane video to teledyski do utworów Kamp!: “Denali Denali”, “International Landscapes” oraz “Play Me Dirty”.

 

Pomysł na Salt Wave Sessions został wcielony w życie tuż po ogłoszeniu przeniesienia na 2021 rok 2. edycji nadmorskiego festiwalu muzycznego Salt Wave Festival. Bilety na Salt Wave Festival 2021 w sprzedaży na eBilet.pl

 

KAMP! - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie KAMP! wystąpi w: Rzeszowie
  • Formacja Kamp!, skład której tworzą Radek Krzyżanowski (klawisze, kontrolery, beat, produkcja), Tomek Szpaderski (klawisze, gitara, wokal) oraz Michał Słodowy (beat, kontrolery). Grupa została założona w Łodzi w 2007 roku.
  • Grupa ma na koncie debiutancki album „Kamp!” (2012) oraz „Orneta” (2015) i „Dare” (2018). Dyskografie grupy uzupełnia koncertowe wydawnictwo „Kamp!Live” (2019).
  • USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).
  • Tak, na stronie eBilet.pl jest dostępny koncert online zespołu Kamp!. Video stanowi zapis letnich koncertów na Ulicy Elektryków i Fest Festivalu w 2019 roku. Dźwięk został zarejestrowany podczas Fest Festivalu.
  • Pod nazwą Salt Wave Sessions kryją się nagrania do trzech utworów zespołu Kamp!, które zostały zrealizowane latem tego roku, na platformie zacumowanej w Zatoce Puckiej. Pierwsze opublikowane video to teledyski do utworów Kamp!: “Denali Denali”, “International Landscapes” oraz “Play Me Dirty”.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

KAMP!
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

KAMP! BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Rzeszów
20-21.08.2022, sobota-niedziela
sprawdzanie dostępności
od 95 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Rzeszów
20.08
sobota, 17:00
Bulwary
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Rzeszów
21.08
niedziela, 17:00
Bulwary
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/