Justyna Bacz

Justyna Bacz

Zapraszamy na koncert online Justyny Bacz, podczas którego można usłyszeć specjalnie przygotowaną kompozycję utworów pochodzących z dotychczas nagranych programów artystki. 

 

 

To wyprawa przez twórczość artystki, które zaczną się od utworów z polsko-francuskiego z programu „Tête-à- tête”. Będzie można usłyszeć utwory Mistrza Georgesa Brassensa z programu „Brassens mon amour” oraz z autorsko-poetyckiej płyty „Empatik”. Miłośnicy klasyki francuskiej piosenki będą mieli okazję zanucić wspólnie kilka znanych przebojów z krążka „Francuska. Chanson française” oraz najnowszego albumu „Femmes, czyli kobiety”. 

O Justynie Bacz 

Justyna Bacz to urodzona w 1962 roku polska piosenkarka, lingwistka, autorka tekstów i przekładów piosenek z j. francuskiego i rosyjskiego. 

 

Uczyła się w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Była uczestniczką w warsztatach wokalnych Studia Piosenki przy klubach „Hybrydy” oraz „Remont” w Warszawie.

 

Skończyła warsztaty piosenkarskie w krakowskim Pałacu pod Baranami, później kontynuowała naukę śpiewu i gry na gitarze w ramach zajęć indywidualnych. W latach 90. pracowała wspólnie z Teatrem Ludowym w Krakowie i Teatrem GO w Warszawie. Teraz związana z „Piwnicą na Wójtowskiej” współpracuje też z Teatrem Kamienica w Warszawie.

Koncerty Justyny Bacz 

Koncerty Justyny Bacz można było usłyszeć we Francji, w Niemczech, Szwajcarii, w USA. Występy artystki można oglądać również w wielu krajach w Polska. 

 

Źródło zdjęcia: Flickr

 

 

Justyna Bacz - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Justyna Bacz wystąpi w:
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Justyna Bacz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Justyna Bacz BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Radzymin
17.11
czwartek, 20:00
Scena Cegielnia
sprawdzanie dostępności
od 79 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/