Joe Perry

Joe Perry

Joe Perry, a właściwie Anthony Joseph Pereira, uznany za jednego ze 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów przez prestiżowy magazyn Rolling Stone. Popularność zyskał wraz z zespołem Aerosmith, który założył w 1970 roku z wokalistą Stevenem Tylerem i basistą Tomem Hamiltonem. Z grupą rozstał się na kilka lat w 1979, by poświęcić się solowej karierze i The Joe Perry Project. W 1984 powrócił jednak do Aerosmith, z którym osiągnął niebywały sukces - są jednym z zespołów z największą liczbą sprzedanych albumów w historii! Doskonale wszystkim znane utwory Cryin' czy Crazy powstały już po powrocie gitarzysty do Aerosmith. W 2005 wydał solową płytę zatytułowaną Joe Perry, a w 2015 połączył siły z Johnnym Deppem i Alice Cooperem tworząc zespół Hollywood Vampires. Grupa pojawi się po raz pierwszy w Polsce na koncercie na warszawskim Torwarze już 12 czerwca - Hollywood Vampires bilety dostępne na eBilet.pl!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Joe Perry
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/