Jay-Z

Jay-Z

Jay Z koncerty

Jay-Z, właściwie Shawn Corey Carter, to urodzony w 1969 roku amerykański raper i biznesmen, pochodzący z nowojorskiego Brooklynu. Jest jednym z najlepiej zarabiających artystów oraz przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych. Ma w swoim dorobku 13 albumów, które rozeszły się w łącznej liczbie niemal 50 milionów egzemplarzy. Dwa z albumów Jaya-Z, Reasonable Doubt (debiut z roku 1996) i The Blueprint (wydany w 2001 roku) stały się z czasem klasykami gatunku. Oba albumy znalazły się na liście 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone, Reasonable Doubt na 248. miejscu, a The Blueprint zajął 464. miejsce. Artysta ma na swoim koncie 15 statuetek Grammy. Jay-Z koncerty bądź na bieżąco z eBilet.pl.

Poza działalnością sceniczną Jay-Z jest współwłaścicielem The 40/40 Club oraz drużyny NBA Brooklyn Nets., jest też twórcą a także kreatorem linii odzieżowej Rocawear. Związany z Def Jam Recordings (jest jej byłym dyrektorem zarządzającym), jest jednym z trzech założycieli Roc-A-Fella Records a także założycielem Roc Nation. Jay-Z bilety informacji szukajcie na eBilet.pl!

Prywatnie mąż Beyoncé Knowles, amerykańskiej wokalistki R&B, którą poslubił 2008 roku. Jay-Z został wyróżniony na 10. miejscu najlepszych artystów dekady 2000-2009 według magazynu Billboard. Ten sam magazyn uznał Jaya-Z za 4. najlepszego rapera, oraz a 5. najlepszego solowego artystę. Koncerty Jay-Z w Polsce. Jay-Z wystąpił w 2006 roku w Krakowie. Szukając informacji na temat Jay-Z warto odwiedzać stronę eBilet.pl. Jay-Z bilety - bądź na bieżąco z eBilet.pl

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jay-Z
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/