Janek Traczyk

Janek Traczyk

Janek Traczyk - kompozytor, autor tekstów, wokalista w Teatrze Roma, Studiu Accantus, Teatrze Muzycznym w Gdyni.

 

Urodzony w 1985 roku w Warszawie. Wokalista i kompozytor. Ukończył  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji.

 

Jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. Od 2016 roku występuje w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”.

 

Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Znany jest również z telewizyjnych programów muzycznych takich jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2” i „Must Be The Music”. Wiosną 2017 roku rozpoczął nagrywanie swojej pierwszej autorskiej płyty.

 

Musical Piloci

 

Piloci to musical inspirowany wydarzeniami historycznymi z lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim związanymi z Bitwą o Anglię. To także pełna emocji opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową, o wielkim uczuciu łączącym Jana, młodego polskiego lotnika i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę. W spektaklu zobaczymy również Janka Traczyka! Spektakl dostępny również jest w formie online. Wykup kod na eBilet.pl

 

Janek Traczyk koncerty

 

Artysta ma na swoim koncie szereg kameralnych koncertów. Wraz z zespołem wystąpił w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice w Lublinie, w klubie TU i Ówdzie w Łodzi, czy poznańskim klubie Pod Minogą. Obecnie Janek cyklicznie koncertuje online.

 

Janek Traczyk wywiad 

 

Artysta podczas wywiadu dla #MusicInsider zdradzi kulisy powstania płyty "Nadal Jestem" oraz opowie o planach koncertowych i pracy w teatrze. 

 

 

 

Janek Traczyk - „Nadal Jestem”

 

Płyta „Nadal Jestem” to zbiór historii zgromadzonych na przestrzeni lat. Janek Traczyk wchodzi w świat męskiej wrażliwości i emocjonalności opowiadając o miłości, która ma wiele twarzy. Porusza tematy wsparcia w trudnych chwilach oraz radzenie sobie z dotkliwymi przeżyciami przez dostrzeganie piękna każdego dnia. Kojący głos Janka w nowoczesnych, przestrzennych aranżacjach to propozycja dla wszystkich fanów nieoczywistych kompozycji. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. Wydawnictwo światło dzienne ujrzało 27 listopada 2020 roku.

 

 

 

foto / źródło: archiwum artysty

Janek Traczyk - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Janek Traczyk wystąpi w: Warszawie
  • Jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie.
  • Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Znany jest również z telewizyjnych programów muzycznych takich jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2” i „Must Be The Music”.
  • Tak, w spektaklu zobaczymy również Janka Traczyka! Spektakl dostępny również jest w formie online.
  • Janek Traczyk - „Nadal Jestem”.
  • Wydawnictwo światło dzienne ujrzało 27 listopada 2020 roku.
  • W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. Od 2016 roku występuje w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Janek Traczyk
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Janek Traczyk BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
26.06
sprawdzanie dostępności
od 170 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
16.09
sprawdzanie dostępności
od 170 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
17.09
sprawdzanie dostępności
od 170 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
18.09
sprawdzanie dostępności
od 170 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/