Jaga Jazzist

Jaga Jazzist

Polscy fani zespołu Jaga Jazzist pewnie nie mogą się doczekać początku 2022 roku, gdyż wtedy w Polsce pojawi się ów norweski zespół, aby przy okazji promowania swego nowego albumu, zagrać koncert w Warszawie .

Informacje o zespole Jaga Jazzist

Jaga Jazzist to norweski zespół muzyczny, który został założony w 1994 roku przez dwójkę braci: Martina oraz Larsa Horntvethów. W skład zespołu wchodzą tacy muzycy jak: Mathias Eick, Harald Froland, Even Ormestad, Andreas Mjos, Line Horntveth, Andreas Hessen Schei, Erik Johannessen oraz wspomniani wcześniej dwaj bracia. Zespół specjalizuje się w graniu eksperymentalnej muzyki z gatunków rocka, jazza oraz muzyki elektronicznej. Pierwszym albumem studyjnym Jaga Jazzist był wydany w 1996 roku krążek: "Jaevla Jazzist Grete Stitz". Na przestrzeni kilkudziesięciu lat zespół stworzył kilka, kolejnych albumów, które "przesiąknięte były" gęstą mieszanką wielu ciekawych brzmień. 7 sierpnia planowana jest premiera najnowszego albumu zespołu "Pyramid".

Jaga Jazzist w Polsce

Jaga Jazzist w Polsce wystąpi 28 lutego 2022 roku w ramach promowania swojego najnowszego, długo oczekiwanego albumu „Pyramid”. Koncert będzie miał miejsce w klubie Niebo, znajdującym się w Warszawie. Bilety na koncert już są dostępne w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 99 zł. Koncerty Jaga Jazzist to za każdym razem duża dawka pozytywnych emocji, które zespół przekazuje zgromadzonej publiczności.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Paweł Marynowski, CC-BY-SA 3.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jaga Jazzist
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/