Hunter

Hunter

Hunter to polski zespół grający muzykę z oscylującą między thrash i heavy metalem. Założony został w 1985 roku w Szczytnie przez wokalistę i gitarzystę Pawła „Draka” Grzegorczyka oraz grającego na perkusji Grzegorza „Brooza” Sławińskiego.

Członkowie zespołu Hunter 

Paweł Grzegorczyk, który zostaje jedynym członkiem oryginalnego składu pisze też teksty i komponuje muzykę. Skład Huntera tworzą: gitarzysta Piotr „Pit” Kędzierzawski, skrzypek Michał „Jelonek” Jelonek, basista Konrad „Saimon” Karchut oraz perkusiści Dariusz „Daray” Brzozowski i Arkadiusz „Letki” Letkiewicz.

 

Byli członkowie zespołu to Cezary Studniak (wokal) Michał Grzymysławski (wokal) Robert „Mooha” Ropiak (gitara), Mirosław „Walker” Szymańczak (gitara) Janusz Enerlich (gitara basowa), Marek „Kosa/Carlos” Kosakowski (gitara basowa), Tomasz „Goliash” Goljaszewski (gitara basowa) Grzegorz „Brooz” Sławiński (perkusja) Marek „Mariasz” Dyba (perkusja)

Początek działalności zespołu Hunter

Przez dłuższy okres działalność zespołu Hunter była skupiona w artystycznym podziemiu. O zespole usłyszano za sprawą wydanej w 1995 roku debiutanckiej płyty Requiem, która była promowany m.in. w programach Telewizji Polskiej „Luz” i „Clipol”. Kolejna płyta Hunter Medeis, która ukazała się w 2003 roku płyta dostarczyła zespołowi nowych fanów.

 

Natomiast pochodzące z albumu piosenki, „Kiedy umieram” i „Fallen” były emitowane okazjonalnie m.in. przez stację telewizyjną VIVA Polska.Utwór „Pomiędzy niebem a piekłem”, pochodzącego z wydanego w 2005 roku albumu T.E.L.I.... był pierwszym przebojem radiowy zespołu, notowany m.in. na Liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

 

Do 2011 roku grupa wydała cztery odmienne stylistycznie albumy studyjne oraz szereg pomniejszych wydawnictw pozytywnie ocenianych zarówno przez krytyków muzycznych, jak i publiczność. Formacja dwukrotnie otrzymała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Koncerty Hunter cieszą się dużą popularnością wśród jego fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne występy. Bilety na koncert Hunter wyprzedają się w szybkim tempie.

Muzyka zespołu Hunter kategoryzowana jest głównie jako thrash metal i heavy metal z wpływami szeroko pojętego rocka.

Hunter koncerty 2022

Hunter to zespół, który na swoje wydarzenia przyciąga fanów z całej Polski. Wszystko to za sprawą wyjątkowej energii grupy. Hunter wystąpi w tym roku na festiwalu w Jarocinie, który odbędzie się w dniach 15-17 lipca. Nie zwlekaj i kup bilety już dzisiaj!

 

Hunter - Często zadawane pytania

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hunter
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Hunter BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
15.10
sobota, 20:00
Stary Klasztor
sprawdzanie dostępności
od 70 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
29.10
sobota, 19:00
Klub Kwadrat
sprawdzanie dostępności
od 70 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/