Hey

Hey

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od 1992 r. ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. 

Płyty Hey

Pierwsza płyta Hey' "Fire" wydana została w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Kolejne studyjne wydawnictwa Hey to: "Ho!" (1994),"Heledore" (EP, 1995), "?" (1995), uznawana przez wielu fanów za najlepszy album w historii grupy. Kolejne to "Karma" (1997) oraz "Hey" (1999), po wydaniu którego zespół opuścił jego współzałożyciel i lider Piotr Banach. Zastąpił go gitarzysta Paweł Krawczyk (wcześniej m.in. Ahimsa i Houk), który doskonale wkomponował się w zespół, czego dowodem była płyta "[sic!]" (2001). Krążek przyniósł kilkanaście doskonałych piosenek, powrót na listy przebojów i renesans popularności Hey'a. 

Hey koncerty 2021

Hey to legenda polskiej sceny muzycznej. Przeboje "Teksański" i "Moja i Twoja Nadzieja" zna każdy szanujący się fan muzyki alternatywnej. Zespół Hey przez lata charakteryzował się świetnymi występami podczas rozmaitych koncertów. Charyzma i charakterystyczny głos Katarzyny Nosowskiej oraz świetni instrumentaliści zapewniali przez kilkanaście lat muzyczne emocje fanom rocka alternatynwego z wysokiej półki.

 

Zespół Hey 17 lipca 2021 roku wrócili triumfalnie po kilkuletniej przerwie. Miejsce koncertu równie legendarne, jak sam zespół. W Jarocinie najlepszych i najpiękniejszych emocji doznaje już kolejne pokolenie Polaków.  Był to jedyny koncert grupy w tym roku, ale sama Nosowska jeszcze na scenie się pojawi i jak za każdym razem przekaże zgromadzone publiczności wiele pozytywnej energii! 

 

Hey - Często zadawane pytania

  • Zespół Hey jest polskim zespołem muzycznym, który powstał w czerwcu 1992 roku w Szczecinie.
  • Zespół Hey tworzy muzykę w gatunku rock.
  • Członkami zespołu Hey byli Katarzyna Nosowska, Paweł Krawczyk, Marcin Żabiełowicz, Robert Ligiewicz, Jacek Chrzanowski oraz Marcin Macuk.
  • Pierwszym albumem zespołu Hey jest "Fire". Album utrzymany jest w stylu rockowym i grunge. Płyta odniosła ogromny sukces w Polsce, a sam zespół stał się symbolem "młodej fali polskiego rocka".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hey
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/