Halestorm

Halestorm

Halestorm przybywa do Polski na koncert, który odbędzie się 13 lutego 2022 w Warszawskiej Stodole! Charakter występów zaplanowano w formie „Ann Evening With…”, co oznacza, że będą one kameralne. To naprawdę długo wyczekiwany przez fanów powrót zespołu na scenę. Fani tęsknią za koncertowym czasem, który był czymś normalnym w życiu tego zespołu przed pandemią. Czas Halestorm w Polsce będzie wyjątkowy, pełen intymności i niezwykłego doświadczenia.

An Evening With… Halestorm koncerty 2022

Lzzy Hale wyznała, że bardzo cieszy się, że w końcu zespół mógł ogłosić swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. Halestrom w Polsce, to wydarzenie, które zapisze się dużymi zgłoskami w historii koncertów. Jak mówi frontmanka zespoły Lzzy, zespół wykona głębokie aranżacje utworów ulubionych przez fanów. Będę też nowe piosenki. Tej niespodzianki fani Halestrom mogą być pewni na występie w Warszawskiej Stodole.

 

Zespół twórczo wykorzystał czas pendemii. Muzycy pracowali w studio nad nowym albumem. Poszukiwali nowych wzorów do inspiracji, by stworzyć coś, co spodoba się fanom i pokaże inne oblicze Halestrom. Lzzy Hale prowadzi w telewizji AXS program „A Year In Music”. Wystąpiła również w „Two Minutes to Late Night” oraz Mouth For War”. W planach jest także jej udział w jury konkursu muzycznego pn. „No Cover”.

Kilka słów o zespole Halestorm

W repertuarze zespołu Halestorm są dwa single Here's To Us i I Get Off, które uzyskały złoty status. Podobnie jest z albumami studyjni Halestorm i The Strange Case Of. Jeden singiel uzyskał status platyny - I Miss The Misery. Pół miliarda steamów w Internecie pokazuje, jak dużą siłę twórczą ma ten zespół, który zapisał się już w historii rocka jako wydarzenie bez precedensu.

 

Zespół znalazł się w pierwszej dziesiątce na liście przebojów Billboardu i UK Official Album chart. Albumy Into The Wild Life z 2015 i Vicious wydane trzy lata później (2018) zrobiły furorę wśród fanów i wdarły się na szczyty list przebojów. Muzycy mają w swoim dorobku również nagrodę Grammy, którą odebrali w 2013 roku w kategorii najlepszego wykonania hardrockowego i metalowego.  W 2019 roku spotkał Halestorm kolejny zaszczyt w postaci nazwania zespołu Artystą Dekady. Zespół występował podczas koncertów obok takich gwiazd jak Eric Church, Alice Cooper, Evanescence, Judas Priest, Rob Zombie czy ZZ Top. Koncerty Halestorm zawsze wzbudzają entuzjazm i integrują fanów mocnego brzmienia.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Markus Felix, CC-BY-SA 3.0

 

 

Niebawem zobaczysz też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Halestorm
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/