Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski to polski artysta, który urodził się w 1953 roku w Józefowie. Jest piosenkarzem, kompozytorem i autorem tekstów. Od 1980 roku jest wokalistą zespołu Perfect.

Grzegorz Markowski początki kariery

Swoją karierę rozpoczął od śpiewania w amatorskiej grupie Watabah, później jako wokalista w Studio Piosenki ZAKR. W latach 70. występował w Teatrze na Targówku, w tym czasie uczył się tez śpiewu w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Okólniku i w zespole Victoria Singers, później nazwanej Vox. Artysta nagrał też motyw do serialu „07 zgłoś się”. W 1978 roku otrzymał nagrodę za interpretacje utworu „Little Things” podczas festiwalu piosenki Iternetional Song Contest w Castlebar w Irlandii. Występował też w na festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jeden z egzemplarzy singla dotarł do Bogdana Olewicza i Zbigniewa Hołdysa, którzy zaproponowali mu współpracę .

 

W latach 1980-1983 był wokalistą zespołu Perfect, później nawiązał współpracę z zespołami Hazard i Samolot. W 1987 wydał solowy debiutancki album „Kolorowy telewizor”. W 1993 roku wrócił do zespołu Perfect jako wokalista, po tym jak Krzysztof Hołdys rozwiązał z nim współpracę. W 2014 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pracy artystycznej i promowanie polskiej kultury przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

 

 

Grzegorz Markowski - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Grzegorz Markowski wystąpi w: Wrocławiu, Cieszynie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grzegorz Markowski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Grzegorz Markowski BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
01.10
sprawdzanie dostępności
od 130 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Cieszyn
sprawdzanie dostępności
od 85 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/