Grupa Furmana

Grupa Furmana

Grupa Furmana to jeden z najbardziej doświadczonych polskich zespołów wykonujących muzykę country w stylu określanym jako „root’s rock”, z elementami country, folku i rocka. Charakterystyczne brzmienie bierze się z oryginalnego instrumentarium grupy, gdzie oprócz sekcji rytmicznej pojawiają się: gitara dobro, skrzypce i banjo. Zespół powstał ponad dwadzieścia lat temu w Bielsku Białej.

O Grupie Furmana 

Grupę Furmana tworzą Dominika Jurczuk-Gondek, Rafał „Gonzo” Gondek i Andrzej Trojak, który przez dziewięć lat miał przerwę we współpracy z Grupą Furmana, realizując własne projekty muzyczne takie jak Zgredybillies, Trojak Street Combo.

 

Koncert Grupy Furmana w Mrągowie będzie wyjątkową okazją, aby świętować ten oczekiwany przez fanów muzyki country w Polsce powrót.

 

Grupa Furmana wydała dotychczas pięć płyt. Stworzone przez nich utwory stawały się zazwyczaj przebojami. Atutem zespołu jest jednak umiejętność nawiązania kontaktu z widownią. Koncerty Grupy Furmana stają się niezapomnianym, dynamicznym show. Nie inaczej będzie w Mrągowie podczas Pikniku Country 2020! 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grupa Furmana
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/