Golden Life

Golden Life

Golden Life to zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Ich debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Powstał w Gdańsku w 1988 roku.

 

Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu tak publiczności, jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album Midnight Flowers – płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej.

Koncerty Golden Life

Golden Life jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce (średnio 50 koncertów rocznie). Koncerty Golden Life gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce. Piosenki Golden Life pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do filmów Szczęśliwego Nowego Jorku, Młode wilki czy najpopularniejszych seriali: Magda M, Złotopolscy, Przyjaciółki.

Zespół Golden Life występuje w składzie:

  • Adam Wola Wolski – wokal
  • Karol Skrzyński– perkusja
  • Jacek Bodek Bogdziewicz – bas, wokal
  • Jarosław Pastyl Turbiarz – gitary, wokal
  • Michał Wierzba Saidowski – gitary, wokal.

Golden Life Artysta też człowiek koncerty VOD

Tak nas widzą i tak o nas piszą . Dzisiaj od siebie dodajemy że od ponad 30 lat nigdy nie przestaliśmy myśleć o tym co przed nami, dlatego jako Golden Life nie lękamy się nowych wyzwań. Podjęliśmy rękawicę, aby reprezentować nasze dobre imię we trójkę. Tym razem w składzie wokalno gitarowym (Pastyl, Wierzba, Wola) zagraliśmy recital w formule nowego serialu online pod tytułem „Artysta też człowiek”. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Nigdzie indziej nie można usłyszeć ani zobaczyć naszego koncertu w takiej odsłonie

 

Koncerty VOD są okazją do zobaczenia wyjątkowych muzyków prezentujących swoje utwory na żywo.

Golden Life - Często zadawane pytania

  • Tak, koncert Golden Life odbędzie się już 14 września w ramach cyklu koncertów VOD Artysta też człowiek.
  • Kod na koncert VOD Golden Life jest aktywny przez 24 godziny od chwili aktywowania.
  • Wydarzenie Artysta też człowiek przewiduje również wywiady z artystami, które będą prezentowane przed koncertem.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Golden Life
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/