George Ezra

George Ezra

George Ezra (wł. George Ezra Barnett) to brytyjski wokalista i autor tekstów pochodzący z Bristolu. Jego debiutancki minialbum "Did you hear the rain?" dotarł na sam szczyt list przebojów i znalazł się na liście BBC Sound of ... 2014 (przesłuchaj kawałek "Budapest" poniżej pochodzący własnie z tego albumu). Pierwszy studyjny krążek zatytułowany "Wanted on voyage" pojawił się na półkach sklepowych niedługo później i w kilku krajach zdobył już status złotej płyty! Młody wokalista okrzyknięty został przez krytyków i fanów następcą Boba Dylana.

 

George Ezra - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie George Ezra wystąpi w: Warszawie
  • George Ezra Barnett, urodzony 7 czerwca 1993 roku w Hertford, jest brytyjskim wokalistą i autorem tekstów, pochodzącym z Bristolu.
  • George Ezra tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak: pop, blues, Indie rock oraz folk.
  • George Ezra występował na koncertach Toma Odella oraz Lianne La Havas jako support.
  • Pierwszym albumem, wydanym przez George Ezra jest "Wanted on Voyage", który swoją premierę miał 27 stycznia 2015 roku. Album znalazł się na 3. miejscu listy UK Albums Chart
  • W lutym 2019 roku, George Ezra wygrał Brit Award for British Male Solo Artist. W tym samym roku otrzymał również takie nagrody jak: "Best Music international" czy "Live Act of The Year".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

George Ezra
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

George Ezra BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
19.02.2023
niedziela, 18:00
Hala COS Torwar
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/