Dr. Rubinstein

Dr. Rubinstein

Marina Rubinstein - na scenie występująca pod pseudonimem DR. Rubinstein - to urodzona w Rosji i wychowana w Izraelu artystka, która od lat z niezmienną pasją jako DJ tworzy muzykę w stylu techno oraz acid house. Muzyka była jej pasją na długo, zanim sama zdecydowała się na jej tworzenie; jak wyznaje w wywiadach, w życiu spędziła niezliczone noce na parkietach klubów w Tel Avivie, w pełni zatapiając się w otaczającej ją muzyce. Taniec traktuje jako osobistą formę medytacji - głęboko wierzy w to, że właściwa muzyka może wywołać w ludziach specjalne uczucie nieporównywalne do niczego innego, a jej kariera muzyczna jest niczym innym jak stałym poszukiwaniem tego, co może wywołać to specjalne uczucie. DR. Rubinstein ma bardzo energiczną, wesołą osobowość, którą dzieli się w trakcie występów; jej optymistyczna natura stała się jej znakiem rozpoznawczym i zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych muzyków, sprawiając, że jej koncerty zawsze są wyjątkowym przeżyciem zarówno dla niej samej, jak i dla słuchaczy.

DR. Rubinstein występy

Mimo braku medialnego rozgłosu, DR. Rubinstein zdobyła szerokie uznanie w środowisku muzyki techno i z czasem stała się twarzą kilku festiwali poświęconych muzyce elektronicznej; między innymi Lowlands Festival, Dekmantel oraz Sónar.

DR. Rubinstein wystąpi też na Audioriver Festival 2022, któy odbędzie się w dniach 29-31.07 w Płocku.

 

Artystka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, jednak nie dzieli się na nim zbyt wieloma informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego; używa serwisu głównie do dzielenia się informacjami o swoich koncertach oraz do wstawiania nagrań ze swoich transmisji na żywo.

W jakim klubie najczęściej występuje DR. Rubinstein?

Artystka często występuje w Berghain - klubie nocnym, który znajduje się w centrum Berlina. DR. Rubinstein występuje w nim niemal od początku swojej kariery i do dziś często pojawia się tam w roli DJ-ki. Stosunkowo często pojawia się również w szanowanych klubach nocnych Bassiani, Fuse oraz De School - które znajdują się kolejno w Gruzji, Belgii i Holandii. 

Co robiła DR. Rubinstein w trakcie pandemii w 2020 i 2021 roku?

Artystka zaangażowała się wówczas w stworzenie projektu QTFM - czyli Quarantine FM. W trakcie globalnej pandemii DR. Rubinstein zapraszała różnych artystów do swojego domu, by ci u niej występowali - każdy z tych występów był nadawany na żywo. Wszystkie nagrania z tych transmisji są dostępne do ponownego obejrzenia m.in. na stronie internetowej artystki oraz na jej kanale na YouTube. Na transmisjach Quarantine FM występowali między innymi tacy artyści jak Natascha Kann, Ellen Allien, Alex Levin oraz Cormac.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Dr Rubinstein: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Something Something, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

Dr. Rubinstein - Często zadawane pytania

  • Prawdziwe imię i nazwisko artystki to Marina Rubinstein; jej pseudonim artystyczny pochodzi od jej prawdziwego nazwiska.
  • DR. Rubinstein urodziła się w Rosji, następnie spędziła większość swojego życia w Izraelu, a od 2012 roku mieszka w Berlinie, stolicy Niemiec.
  • Informacja o urodzinach DR. Rubinstein nie została oficjalnie podana w żadnym z jej mediów społecznościowych; artystka dba o zachowanie swojej prywatności i nie podaje do wiadomości publicznej tego rodzaju informacji na temat swojej osoby.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dr. Rubinstein
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/