Disclosure

Disclosure

Koncert online Disclosure jest okazją do usłyszenia największych przebojów grupy wykonanych na żywo. Stream poniżej.

 

 

Disclosure to grupa tworząca muzykę elektroniczną założona przez dwóch braci pochodzących z  Londynu Guya i Howard Lawrence’ów.

Rozwój kariery Disclosure

W 2013 roku na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Disclosure Settle. Album otrzymał nominację do nagrody dla najlepszego albumu dance/elektronicznego w czasie 56. gali rozdania nagród Grammy. Pod koniec sierpnia 2010 roku duet opublikował swój pierwszy singiel „Offline Dexterity”.

 

W czerwcu 2012 wydali Epkę The Face, na której znalazł się popularny remix utworu Jessie Ware „Running”. Utwór pojawił się na listach przebojów w Holandii i Belgii.

 

Ich pierwszy krążek studyjny Settle został wydany 3 czerwca 2013 roku dzięki wytwórni PMR. Zdobył on pozytywne opinie krytyków i reszty odbiorców. Uplasował się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy najczęściej kupowanych płyt, a także królował na listach przebojów w wielu krajach Europy i w Australii. W tym czasie koncerty Discclosure obejmowały  ponad 40 europejskich, amerykańskich i kanadyjskich miast.

 

W 2015 roku pojawiła się druga płyta Disclosure Caracal. Na płycie znalazły się ich kawałki stworzone razem z takimi wykonawcami, jak m.in. Sam Smith, Miguel, Lorde i Gregory Porter.

 

Źródło zdjęcia: Universal Music Polska

 

 

Wkrótce zobaczysz też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, KaleoIann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Disclosure
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/