Deftones

Deftones

Deftones to amerykański zespół grający muzykę na pograniczu metalu i rocka. Grupa pochodzi z Sacramento.

Członkowie zespołu to wokalista Chino Moreno, Abe Cunningham, Stepen Carpenter, Frank Delgado, Sergio Vega. Moreno Carpenter i Abe Cunningham to przyjaciele chodzący do jednego liceum, którzy w 1988 roku wpadli na pomysł założenia zespołu. Niedługo potem dołączyli do nich pozostali muzycy.

 

Na początku lat 90. zostali zauważeni przez agentów firmy A&R, to był początek ich światowej kariery. Na początku można było zobaczyć ich na scenie jako support takich gwiazd jak KoRn, L7 czy Ozzy Osbourne. Od 1988 roku basistą zespołu był Chi Cheng, który w 2008 roku miał wypadek samochodowy i przebywał w śpiączce. Jego zastępcą jest Sergio Vega. Chi Cheng zmarł w 2013 roku.

 

Koncerty Deftones to duża dawka emocji. Artyści dbają o każdy detal tworząc wielkie widowiska, zaskakując przy tym swoich fanów.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Deftones
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/