Daj To Głośniej

Daj To Głośniej

Zespół Daj To Głośniej został założony w 2019 r. Jeszcze w tym samym roku rozkochała w sobie miliony fanów muzyki disco-polo dzięki hitowi „Mama ostrzegała”, który bił rekordy popularności na portalu YouTube i w serwisach streamingowych. Taki sukces przerósł nawet samych artystów, którzy nie spodziewali się aż takiego dużego zainteresowania swoją piosenką. Gdzie w najbliższym czasie wystąpi zespół Daj To Głośniej? Bilety na koncert formacji cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników disco polo.

Daj To Głośniej – zespół disco polo

Formację tworzy sześciu muzyków: Emilia Sanecka (wokal), Michał Siemieniec (wokal, saksofon, klarnet), Maciej Wiergowski (gitara), Tobiasz Hes (gitara), Przemysław Mazurkiewicz (perkusja) i Artur Telus (trąbka). Wpadające w uchu melodie w połączeniu z żywiołowymi występami na żywo to najważniejszy wyróżnik zespołu Daj To Głośniej. Koncerty kapeli cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów muzyki tanecznej oraz nowej fali disco-polo.

Gdzie odbyły się koncerty Daj To Głośniej?

Pomimo relatywnie niewielkiego stażu na scenie zespołu Daj To Głośniej, bilety na koncerty kapeli wyprzedawały się błyskawicznie. Zespół brał udział m.in. w kieleckim Festiwalu Muzyki Tanecznej, Walentynkach w rytmie Disco Polo w Opolu czy Przebojowych Mikołajkach. Artyści dzielili scenę z najbardziej znanymi przedstawicielami sceny polskiej muzyki rozrywkowej.

Daj To Głośniej wystąpiło na wspólnych festiwalach z artystami, takimi jak Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Weekend, Piękni i Młodzi, M.I.G., Bayer Full, Afer Party, Cleo, Łobuzy, Top Girls, Power Play czy Ronnie Ferrari. Twórczość zespołu cieszy się pozytywną opinią zarówno wśród miłośników klasycznego disco polo, jak i entuzjastów nowej fali polskiej muzyki rozrywkowej.

Daj To Głośniej koncerty 2022

Zespół Emilii Saneckiej wystąpi w przyszłym roku na wielu koncertach w całej Polsce. Już 29 stycznia 2022 r. Daj To Głośniej uświetni „Galę Disco vol. 7”, organizowaną w Regionalnym Centrum Sportowym w Lublinie. Wśród ogłoszonych artystów znajduje się m.in. Czadoman, Miły Pan, Mejk oraz Łobuzy. Na imprezie „Roztańczony Radzymin”, zaplanowanej na 15 maja 2022 r., wystąpi m.in. Milano, Disco Boys, Solaris i Kordian.

 

Podobnie imponującą listą gwiazd może pochwalić się Kielecka Gala Disco Polo 2022, zaplanowana na 24 czerwca w Amfiteatrze Kadzielna. Oprócz gwiazdy wieczoru, Zenona Martyniuka z zespołem, na scenie wystąpią również Boys, Szpilki, Top Girls, Milano czy Czaro. Przywitaj wakacje w iście szampańskiej atmosferze i dołącz do miłośników muzyki disco z całej Polski.

 

Daj To Głośniej - Często zadawane pytania

  • Formacja Daj To Głośniej ma obecnie na koncie jeden album. Wydawnictwo zatytułowane „Folk Disco” zostało opublikowane w 2021 roku i zawiera 21 piosenek, w tym 4 single: „Jeszcze raz”, „Wróciłeś nad ranem”, „Uciekaj dziewczyno” i „Mięta”.
  • Disco-polo z domieszką folku – to przepis na sukces kapeli Daj To Głośniej. Koncerty zespołu Emilii Saneckiej regularnie przyciągają tysiące miłośników tanecznych brzmień w każdym wieku. Oryginalne brzmienie i pełne energii show stały się nieodłącznym elementem festiwali muzyki disco.
  • Kariera zespołu Daj To Głośniej rozpoczęła się w 2019 roku. Pierwszy singiel zespołu, „Mama ostrzegała” przebojem wdarł się na krajowe notowania, osiągając m.in. 2 miejsce na liście iTunes oraz 8. na platformie Apple Music.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Daj To Głośniej
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/