Camasutra

Camasutra

Camasutra to zespół disco polo, który powstał w 2013 roku. Kiedy lider After Party, Patryk Pegza zobaczył Małgorzatę Główkę w jednym z talent show, postanowił nawiązać z nią współpracę. Oprócz pięknej wokalistki i przystojnego DJ-a, zespół wspierają wokalnie i tanecznie dwie siostry Daria i Iza Chojnackie. Zanim Główka zaczęłą przygodę z disco polo, prezentowała swój talent w kraju i zagranicą. Zdobyła wiele nagród muzycznych, a nawet została doceniona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, otrzymując nagrodę w 2010 roku.

 

Wokalistka występowała też w wielu programach telewizyjnych. Telewidzowie mieli okazję podziwiać jej talent w „Szansie na Sukces”, “Kawie czy herbacie”, “Szopce Noworocznej 2010” oraz w „Voice of Poland”. Największe przeboje Camasutry to „Chce cię mieć na chwilę”, „Do nieba bram”, „Dla mnie ty”, „Będę tylko twoja” i „Jesteś moim ideałem”. 

Camasutra - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Camasutra wystąpi w: Opolu
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Camasutra
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Camasutra BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Opole
12.11
sobota, 20:00
Stegu Arena
sprawdzanie dostępności
od 59 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/