Bush

Bush

Zespół Bush powstał na początku lat 90' w Londynie. Nazwa pochodzi od dzielnicy miasta - Shepherd's Bush, w której mieszkali muzycy. Już po pierwszym roku działalności grupa świętowała swoje pierwsze wydawnictwo: album Sixteen Stone, wydany wiosną 1994 roku.

 

Stylistycznie muzyka Bush była klasyfikowana jako grunge, ponieważ wielu krytyków dostrzegało podobieństwa do Nirvany. Rzeczywiście, aż do trzeciego albumu utwory Bush charakteryzują się prostotą typową dla muzyki z Seatle. Najlepiej muzykę zespołu określa termin "rock alternatywny". Bush w składzie Gavin Rossdale (wokal), Nigel Pulsford (gitara, zastąpiony w 2002 roku przez Chrisa Traynora), Robin Goodridge (perkusja) i Dave Parsons (bas) rozpadł się w 2004 roku. Pośrednią tego przyczyną były niesnaski między wokalistą i gitarzystą oraz pomysł Gavina Rossdale'a na solową karierę. 

Zespół Bush - reaktywacja

Zespół Bush jednak reaktywował się, co ogłosił Rossdale 12 grudnia 2008 roku w Clarendon Ballroom w Arlington w stanie Wirginia. W 2010 roku zaczęły się ponowne występy na żywo Bush. Koncerty po przerwie zapoczątkował live na Epicenter Music Festival (25-26 września 2010) w Kalifornii. Latem 2011 roku członkowie grupy ogłosili założenie własnej wytwórni o nazwie Zuma Rock Records . To tam 13 września ukazał się nowy album zatytułowany The Sea of Memories . Trzy lata później zespół próbował zebrać fundusze na szósty album poprzez kampanię crowdfundingową. Sprzedawali także gadżety zespołu, takie jak instrumenty i odręcznie pisane teksty.

Koncerty Bush 

Zespół, mimo braku nowych wydawnictw, nie przestaje występować na żywo. Dobiega końca trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych, a w roku 2022 szykowana jest trasa po Europie grupy Bush. Koncerty Bush charakteryzują się wielką energią, czego dowodem jest kilka albumów live, w tym wydawnictwa DVD. Fani na pewno ucieszą się z faktu, że w ramach europejskiego tournée będzie można zobaczyć Bush w Polsce. Będzie to drugi występ grupy w naszym kraju. Tym razem Bush zagra w warszawskiej Proximie 7 czerwca 2022 roku. 

Bush - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Bush wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bush
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Bush BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
07.06
wtorek, 19:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 159 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/