Bury Tomorrow

Bury Tomorrow

Bury Tomorrow to zespół metalcore z Wielkiej Brytanii. Założony został w 2006 roku w Southampton, Hampshire, w Anglii. W skład grupy wchodzi Daniel Winter-Bates - wokalista, Davyd Winter-Bates - basista, Adam Jackson - perkusista, Kristan Dawson - gitarzysta, Ed Hartwell - gitarzysta oraz Tom Prendergast – wokalista i klawiszowiec. Bury Tomorrow wydali 6 albumów studyjnych.

Bury Tomorrow – brytyjski zespół metalcore

Pierwszym minialbumem zespołu Bury Tomorrow była płyta The Sleep of the Innocents (2007). Debiutancki album, wydany przez Basick Records, nosi tytuł Portraits. Trafił do sprzedaży w 2009 roku. Po jego sukcesie band wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii, supportując Of Mice&Men, Sleeping with Sirens, Asking Alexandria i Pierce the Veil.

 

W 2012 roku grupa muzyczna podpisała kontrakt z Nuclear Blast i wydała drugi krążek – The Union of Crowns, z dwoma singlami promującymi – An Honorable Reign i Knight Life. Album znalazł się na 6. miejscu listy Rock&Metal Chart w Wielkiej Brytanii i na 25. miejscu na liście amerykańskiego Top Heatseekers. Koncerty Bury Tomorrow w ramach promocji płyty odbywały się na festiwalach Download, Slam Dunk, Greenfield, Schools Out, Pell Mell i wielu innych.

 

Kolejnym albumem zespołu Bury Tomorrow był krążek Runes, który zajął pierwsze miejsce na liście muzycznej Rock w UK. Grupa udała się w kolejną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Nie przestawali tworzyć – w 2016 roku wydali Earthbound i podpisali kontrakt z UPRAWR Music Publishing, Sony Music i Music For Nations. Bury Tomorrow był również gwiazdą trasy Stage Invasion.

 

Wynikiem dalszej pracy muzyków była płyta Black Flame, która ukazała się w roku 2018. Promował ją singiel o tym samym tytule, a także utwory Knife of Gold i The Age. Najnowszym albumem zespołu Bury Tomorrow jest Cannibal, wydany w 2020. To najbardziej osobista płyta artystów, o niezwykłym, apokaliptycznym klimacie. Tematyką porusza złą stronę natury społeczeństwa, a także negatywny wpływ mediów społecznościowych na ludzi. Ten trudny i odważny album ma szansę wynieść zespół na szczyt i zdobyć jeszcze większą rzeszę fanów, którzy utożsamiają się z emocjami, przekazywanymi w tekstach i muzyce. Płyta powstała dzięki pomocy producenta Dana Wellera, a także Asama Getgooda i Ermina Hamidovica.

Koncerty zespołu Bury Tomorrow w Polsce

Fani cięższych brzmień mogą zacierać ręce – Bury Tomorrow + August Burns Red pojawią się w Polsce już w 2022 roku! Daniel Winter-Bates, frontman zespołu, jest dumny z sukcesu płyty Cannibal i czeka na możliwość występów przed publicznością. Grupa muzyczna jest podekscytowana faktem, że w trasę wybierają się z nimi właśnie August Burns Red. Burry Tomorrow koncert w Warszawie będzie supportować Miss May I oraz Thornhill.

 

Bury Tomorrow koncert 2022 odbędzie się w listopadzie w warszawskim klubie Proxima. Nie czekaj na ostatnią chwilę – Bury Tomorrow bilety to jedyna gwarancja spotkania z muzykami!

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

Bury Tomorrow - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Bury Tomorrow wystąpi w: Warszawie
  • W skład zespołu Bury Tomorrow wchodzi sześciu muzyków – Daniel Winter-Bates – wokalista, Davyd Winter-Bates – basista, Adam Jackson – perkusista, Kristan Dawson – gitarzysta prowadzący, wokalista, Ed Hartwell – gitarzysta, Tom Prendergast – klawiszowiec. W latach 2016-2013 do bandu należał również Mehdi Vismara – gitarzysta, a w latach 2006-2021 – Jason Cameron – gitarzysta i wokalista.
  • Bury Tomorrow tworzy muzykę metalcore, melodyjny metalcore i post-core. To cięższe granie, ubarwione mocnym wokalem.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bury Tomorrow
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Bury Tomorrow BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
13.11
niedziela, 18:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/