Bayera

Bayera

Bayera - Jeden z czołowych zespołów DISCO POLO! Znany w całej Polsce! Jego utworów możemy słuchać codziennie we wszystkich komercyjnych kanałach telewizyjnych czy radiowych związanych z polską muzyką taneczną, a licznik YouTube przekroczył już 250 mln wyświetleń! Bilety na wydarzenia duetu z Siedlec błyskawicznie rozchodzą się pomiędzy licznymi miłośnikami muzyki disco polo w Polsce.

Bayera – historia zespołu

Choć zespół Bayera nie posiada tak długiego stażu jak inne wiodące marki disco polo, duet Radosława Kudelskiego i Michała Winieckiego przebojem wdarł się do ścisłej czołówki najpopularniejszych wykonawców disco w Polsce. Przed rozpoczęciem solowej kariery Radosław Kudelski zbierał cenne doświadczenie, występując z innymi wykonawcami muzyki disco polo oraz dance.

Członkowie zespołu Bayera chętnie goszczą na licznych festiwalach organizowanych w całym kraju. Największe hity grupy, czyli „Obrączki szczerozłote”, „Ta szalona dziewczyna” „Popłyniemy” czy „Nie wiem jak” błyskawicznie zyskały przychylność miłośników disco polo, którzy chętnie uczestniczą w imprezach, na których mogą zobaczyć swoich idoli.

Gdzie możemy śledzić zespół Bayera? Koncerty, teledyski i relacje

Muzycy z grupy Bayera są bardzo aktywni w internecie. Fani muzyki tanecznej chętnie odwiedzają profile zespołu na portalu YouTube – kanał obserwuje ponad 235 tys. osób, a piosenki duetu odsłuchano łącznie ponad 258 milionów razy! Zespół jest również popularny na portalu Spotify, gdzie dociera do niemal 60 tys. słuchaczy każdego miesiąca.

Instagram również należy do miejsc, gdzie możemy śledzić najnowsze wydarzenia na temat zespołu Bayera. Koncerty 2022 i pozostałe publikowane materiały obserwuje tam 28 tysięcy użytkowników. Choć członkowie kapeli przykładają szczególną wagę do ochrony swojej prywatności, chętnie dzielą się z fanami materiałami z tras i koncertów.

Działalność zespołu Bayera – koncerty i festiwale

Radosław Kudelski i Michał Winiecki mają na swym koncie wiele przeprowadzonych koncertów. Duet wyprzedawał bilety na licznych festiwalach disco polo we wszystkich zakątkach Polski. W ubiegłych latach wzięli udział m.in. w trzeciej edycji Disco Polo nad Wisłą (Płock Summer Night), gdzie wystąpili wraz z największymi gwiazdami tego gatunku, takimi jak Akcent, Sławomir oraz Piękni i Młodzi.

Zespół uświetnił również Disco Summer Show Festival, podczas którego występował u boku Sheyli Bonnick z zespołu Boney M czy tria Spontan. Bayera zagrała również na Disco Attack w katowickim Spodku, gdzie dołączyła do Akcentu, M.I.G., Weekendu, After Party, Pięknych i Młodych, Pudzian Bandu, Norbiego, Sumptuastic czy Ivana Komarenki.

Bayera – koncerty 2022

Gdzie w nadchodzących miesiącach odbędą się wydarzenia z udziałem duety Bayera? Koncerty zespołu odbędą się m.in. w Amfiteatrze w Opolu. 30 lipca 2022 roku Radosław Kudelski i Michał Winiecki wystąpią obok legendarnego zespołu Boys – kultowej formacji na polskiej scenie disco polo.

Bayera - Często zadawane pytania

  • Zespół disco polo Bayera wydał do tej pory 15 singli. Utwory „Obrączki szczerozłote” i „Popłyniemy” pokryły się potrójną platyną. Status podwójnej platyny osiągnął również singiel „Nie wiem jak”.
  • Muzyka zespołu Bayera to mieszanka energicznego disco polo z domieszką dance. Wydarzenia z udziałem grupy regularnie przyciągają tysiące miłośników tanecznego brzmienia.
  • Kariera zespołu Bayera zaczęła się w 2014 roku – pierwszym utworem grupy jest piosenka „Moja dziewczyna. W kolejnych latach duet opublikował kolejne hity, takie jak „Mogę mieć wszystko” czy „Przy Tobie budzić się”.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bayera
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/