August Burns Red

August Burns Red

August Burns Red to amerykański zespół metalcore’owy pochodzący z Pensylwanii. Zespół powstał w 2003 roku i od tego czasu wydał 9 albumów studyjnych. Grupa była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy w kategorii “Best Metal Performance”. Ostatni album zespołu “Guardians” ukazał się 3 kwietnia 2020 roku.

W obecny skład grupy wchodzą gitarzysta prowadzący John Benjamin "JB" Brubaker, gitarzysta rytmiczny Brent Rambler, perkusista Matt Greiner, wokalista Jake Luhrs oraz basista Dustin Davidson. Kwintet z Pensylwanii był związany z dwoma labelami: Solid State, które wydało 6 pierwszych płyt zespołu, oraz Fearless, odpowiedzialne za trzy ostatnie wydawnictwa. Płyty zespołu notowały wysokie miejsca na amerykańskich listach przebojów – zespół dwukrotnie osiągnął 9. miejsce na liście „Billboard 200”, a aż 6 wydawnictw zostało sklasyfikowanych na 1. miejscu na liście US Christian.

August Burns Red – koncerty

Zespół jest aktywny scenicznie od 2004 roku. Koncerty zespołu odbywały się zarówno w ramach tournée, jak i festiwali. Jednym z pierwszych dużych eventów, w których wziął udział zespół, był Download Festival 2008. Kto wystąpił wówczas u boku August Burns Red? Zespół dzielił scenę z takimi gwiazdami jak KISS, The Offspring, Judas Priest, Seether, Rise Against czy Bullet For My Valentine. Bilety błyskawicznie wyprzedały się w całej Wielkiej Brytanii.

Rock am Ring, Hellfest, Graspop Metal Meeting, Wacken Open Air czy Brutal Assault to tylko niektóre z najważniejszych metalowych imprez, na których na przestrzeni lat gościł zespół August Burns Red. Bilety na wydarzenia związane z zespołem z Pensylwanii cieszyły się niesłabnącym powodzeniem wśród miłośników metalcore’owych brzmień.

August Burns Red – koncerty 2022

Jakie plany na najbliższe miesiące ma zespół August Burns Red? Koncerty 2022 obejmują zarówno dwie trasy koncertowe (przypadającą na zimę trasę po USA i Kanadzie z KIllswitch Engage oraz jesienną trasę Europejską), jak i szereg największych rockowo-metalowych festiwali, takich jak Rock am Ring, Rock For People, Hellfest czy Fullforce. Podczas nadchodzących wydarzeń zespół zagra u boku takich grup, jak Metallica, Muse, Green Day, Bullet For My Valentine, Guns N’ Roses, Måneskin, Mastodon, Billy Talent, Fall Out Boy czy Avatar.

August Burns Red w Polsce

Czy w najbliższym czasie będziemy mieli okazję zobaczyć August Burns Red w Polsce? Kapela z Pensylwanii odwiedzi nasz kraj w ramach jesiennego europejskiego tournée – wydarzenie odbędzie się w warszawskim klubie Proxima 13 listopada 2022 roku. Kto wystąpi u boku August Burns Red? Koncerty zagrają również Bury Tomorrow, Miss May I oraz Thornhill – bilety na wydarzenie znajdują się już w sprzedaży.

August Burns Red - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie August Burns Red wystąpi w: Warszawie
  • August Burns Red wydał do tej pory aż 9 albumów studyjnych: „Thrill Seeker (2005), „Messengers” (2007), „Constellations” (2009), „Leveler” (2011), „Sleddin’ Hill” (2012), „Rescue & Restore” (2013), „Found in Far Away Places” (2015), „Phantom Anthem” (2017) oraz „Guardians” (2020)”.
  • Kwintet August Burns Red to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli gatunku metalcore. Choć zespołowi przypisuje się również łatkę chrześcijańskiego metalu, członkowie starają się nie powiązywać stylu muzycznego z religią.
  • Kariera zespołu August Burns Red zaczęła się w 2004 roku, gdy wydawnictwo CI Records wydało ich pierwszą EP-kę, zatytułowaną „Looks Fragile After All”. Rok później światło dzienne ujrzał studyjny debiut kapeli, „Thrill Seeker”.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

August Burns Red
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

August Burns Red BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
13.11
niedziela, 18:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/