Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek to  wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu’n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone).

 

Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall.

Początek kariery Anny Marii Jopek

Anna Maria Jopek ukończyła klasę fortepianu Akademii Muzycznej w Warszawie. Naukę pobierała też na wydziale jazzu w Manhattan School of Music w Nowym Jorku. Była również stypendystką warszawskiego Towarzystwa im. Fryderyka Chopina i nowojorskiego Columbia University. Była też studentką filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Anna Maria Jopek wystąpiła po raz pierwszy na wielkiej scenie jako wokalistka na festiwalu Słowiański Bazar na Białorusi 1995 r., podczas którego zdobyła osobistą nagrodę od Michela Legranda. W 1997 roku została wybrana reprezentantką Polski z piosenką „Ale jestem” w 42. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Dublinie. Zajęła 11. miejsce w finale.

 

Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie.Sprzedała milion płyt, ale najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

Anna Maria Jopek koncerty 2021

Anna Maria Jopek jest obecnie jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Koncerty Anny Marii Jopek to za każdym razem duża dawka pozytywnych emocji dla każdego. Anna Maria Jopek koncerty 2021 to między innymi występ w Łodzi, Krakowie i Poznaniu. Miejsca te są częścią trasy koncertowej Anny Marii Jopek Przestworza.

 

Anna Maria Jopek - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Anna Maria Jopek wystąpi w: Warszawie
  • Tak, Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym koncertu Stinga w Polsce.
  • Tak, Anna Maria Jopek wystąpi między innymi we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.
  • Anna Maria Jopek urodziła się 14 grudnia 1970 roku w Warszawie.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Anna Maria Jopek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Anna Maria Jopek BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
30.07
sobota, 17:30
PGE Narodowy
sprawdzanie dostępności
od 170 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/