Alberta Cross

Alberta Cross

Alberta Cross bilety na koncerty na stronie eBilet.pl

Anglo-szwedzka grupa rockowa Alberta Cross została założona w 2005 roku w Londynie. Założycielami byli wokalista i gitarzysta Petter Ericson Stakee i basista Terry Wolfers. Zespół rezydował w Nowym Jorku, na Brooklynie, ale ostatecznie osiedlił się w Berlinie. Współpracowali z The Black Rebel Motorcycle Club, Oasis, Portugal The Man, Neil Young, Dave Matthews Band, Ben Harper, Mumford and Sons, The Shins. Muzyków z Alberta Cross można było usłyszeć podczas wielu festiwali: Glastonbury, Lollapalozza, Coachella, Bonnaroo, Fuji Rock Festival, Pukkelpop, Splendid in the Grass, Reading and Leads, Lowlands. Ich utwory znalazły się w wielu serialach: Ocaleni, Californication, Sex, kasa i kłopoty a także Synowie Anarchii. Zespół był także gościem programu „Late Show with David Letterman”.

Bilety na koncerty Alberta Cross w sprzedaży na eBilet.pl.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alberta Cross
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/