Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, piosenkarka, działaczka społeczna i osobowość telewizyjna.

Kariera Agnieszki Włodarczyk 

Agnieszka Włodarczyk już w wieku 14 lat zadebiutowała na deskach teatru Studio Buffo w musicalu Metro. Jej kariera aktorska rozpoczęła się w 1997 roku, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego "Sara". W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu "13 posterunek". W późniejszych latach można ją było zobaczyć w serialach takich jak "Plebania" czy  "Pierwsza miłość" oraz w kinowych produkcjach "E=mc²" i "Nigdy w życiu!" (2004). Wystąpiła w kilku produkcjach Teatru Telewizji.

Agnieszka Włodarczyk - działalność charytatywna

Poza karierą aktorsko-wokalną Agnieszka Włodarczyk angażuje się również w akcje charytatywne, głównie na rzecz zwierząt.

 

W 2014 odcisnęła dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Agnieszka Włodarczyk
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/