Adrianna Kawecka

Adrianna Kawecka

Adrianna Kawecka - Ukończyła Uniwersytet w Białymstoku, zdobywając tytuł podwójnego magistra: na kierunkach Pedagogika oraz Kulturoznawstwo ze specjalizacją filmoznawstwo i medioznawstwo. Zdobyła tytuł instruktora tańca na Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Tanecznie szkoliła się m.in.w szkołach w Los Angeles, tj.: Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds Dance Studio czy The Edge Dance Complex. Od wielu lat jest związana z grupą Fair Play Crew i Fair Play Kwadrat. Była finalistką oraz choreografem w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Pracowała jako choreograf i tancerka w wielu teledyskach oraz programach telewizyjnych, m.in.: „Got to Dance", „X Factor”, „Mam Talent” czy „Voice of Poland”. Jest instruktorem tańca na różnych eventach ogólnopolskich i międzynarodowych. Od wielu lat prowadzi grupy dziecięco-młodzieżowe, a obecnie pracuje również jako tancerka w Operze i Filharmonii w Białymstoku.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Adrianna Kawecka
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/